Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek elvált pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek elvált pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem én nem. Ki tudja mennyire ragaszkodik az exhez, mennyi sérelem/trauma érte, miért váltak el stb. Nem vagyok most ilyen helyzetben, félreértés ne essék, csak felmerült bennem a kérdés és kíváncsi vagyok, ti hogyan látjàtok ezt?
2019. nov. 30. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sérelem érhet bárkit válás nélkül is, egy hosszú párkapcsolat utáni szakítás, mindenkit megvisel, és itt is előfordulhat az exhez történő ragaszkodás.

Az elvált pasinál szerintem az merülhet fel kérdésként,hogy van-e gyereke, van-e vita /akár vagyoni/ a válást követően,van-e olyan adóssága, fizetési kötelezettsége ami rányomja a bélyeget a jövőjére.

Vannak olyan párok akik békében le tudják zárni a házasságukat,megegyeznek az anyagi dolgokban, és lelki sérelem nélkül "megússzák". Ha nincs gyerek kb. úgy folytathatják az életüket mint a házasság előtt.

2019. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Össze. Ugyanez igaz, amit leírtál, egy szakításra is. Túl öreg vagyok, hogy nullikilométeres, szűz fiúkat kergessek, akinek nincs exe.
2019. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hüle vagy Kérdező, ülj le, egyes. :) Hol élsz te amúgy, vmi privát bolygód lehet, ahol minden tiszta és steril...

Minden embernek van múltja, sérelme. Ez nem csak párkapcsolati lehet. Szóval buktató több ezer van, amiért vmiért nem tud két ember passzolni.

Null sérelemmel, negatív tapasztalattal lévő embert nem fogsz találni.

2019. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség egy házasság, és egy tartós párkapcsolat között! Ezek szerint te csak szűz, ismerkedésre képtelen pasikban gondolkodsz? Ilyet nem fogsz találni csak tini éveidben.
2019. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Felreertetek, dehogy kellen szuz! Csak arra gondoltam, hogy azert elegge szerethette az illetot, ha felesegul is vette. Mi van ha pl meg mindig nem tette tul magat a valason? De ez csak elmelet , nem kell fejemet venni.
2019. nov. 30. 10:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös Mindenki kisebb, nagyobb csomagokkal kezd egy kapcsolatba, az, hogy házas, az nem nagyobb probléma, mintha 2 barátnője volt, de mindkettő megcsalta, és alacsony az önbecsülése; vagy ő csalt mindenkit, és kötődésre képtelen..
2019. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Én 1 éve elváltam, kb 7 randim volt különböző nőkkel, egyiknek se volt gondja hogy elvált vagyok. Volt egy randipartnerem, aki szintén egy elvált nő volt, ő azt mondta hogy sokszor megbélyegzik, de én férfiként nem élem meg ezt. Gyerek szerencsére nem volt, így kvázi tiszta lappal indulhatok.. Jah és csúnya válás volt, az exfeleségemet teljesen kitöröltem az életemből, egyszer sem bántam meg hogy elváltam (én kezdeményeztem a válást).

32/F

2019. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Később biztosan, egyelőre 21 vagyok, szóval nem sok esélyt látok arra, hogy olyasvalakibe fussak, aki korban hozzám illik és már volt házas.
2019. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvált nőként írom:

Mire két ember eljut a válásig, ott sok pozitív érzelem már nem marad. A szakítást hamarabb meglépik, egy válást a többség átgondol, és akkor adja be, ha a házasság tényleg menthetetlen.

2019. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze,ha nincs gyereke.
2019. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!