Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esélytelen volt a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen volt a dolog elejetöl fogva?

Figyelt kérdés

Én úgy éreztem , hogy bejövök egy pasinak es ez a flört oda vissza ment hónapokig ,mosolyogtam vissza , ha viccesen megöleltén visszaöleltem, tehat vettem a lapot , bókoltam is neki stb megsem törtent elörelepes a dologban , nem lépett es ezzel belenyugodtam hogy ez van. Nem sokkal azutan összemelegedett egy masik csajjal es azon gondolkodom, hogy vajon azon múlt a dolog , hogy a masik ügyesebb, nyomulósabb volt , mint én esetleg szexet ajanlott a pasinak nyiltan , vagy nem ezen múlott , es a masikkal lépni mert mert jobban vonzotta mint en?

Tehat rágom magam , hogy valamit mulasztottam , es emiatt akadt össze a masikkal . Teny , hogy most mar befejezte velem a viccelödest , es a masikkal foglalkozik , tehat lehet bejöttemneki .

Az a csaj nagyon celtudatos es gátlástalan , korabban prostikent dolgozott A pasasnak presztizse van es nem könnyu neki kezdemenyezni de lehet megis megtette


2019. dec. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem feleslegesen rágódsz ezen és az egész nem is ér annyit.Nem kár ezért a pasiért,pl ha veled jön össze,később úgy is lecserél,ink.megkimélt a sors egy ilyen alaktól és majd találsz normálisat aki viszont ilyen pont az ilyen könnyelmű nőcskéket hagyja figyelmen kívül.Nem mindenkinek jönnek be a nyomulós,tapadós csajok,sőt..Persze azért "jégkirálynők"sem kelendők,viszont leírásodból te nem tűnsz olyannak.
2019. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. dec. 5. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennél többet tenni, mint amit tettél már prostiság, tényleg.

Szerintem ő nem is akart tőled semmit, vagy valami iszonyatosan fatökű.

A volt prostival meg nem lesz valami békés élete, szerintem

2019. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!