Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnál szeretethiányos lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál szeretethiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés, ennyi alapján semmit nem lehet eldönteni.
2019. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szeretethiány lehet átmeneti, vagy állandósult. Az utóbbi a gond. Ha csak átmeneti, és megadod, amire vágyik, sokszorosan kapod vissza.
2019. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam már ilyen lánnyal összejönni,nem is eggyel, de reménytelen. Eddig alig találkoztam olyannal, aki ne lett volna szeretethiányos. Vagy az apjuk volt egy barom, vagy az anyjuk szarta le őket, vagy valamelyik exükkel volt bántalmazó kapcsolatuk(esetleg ezeknek a kombinációja). Mindenesetre amikor velem összehozta őket a sors, már annyira sok sérülésük volt, h képtelenek voltak megbízni bennem, pedig őszinte voltam hozzájuk, de esélyem se volt tiszta lapra,mert azt egy kretén ex vagy egy szemétláda szülő jól bekoszolta nekem, így ezek a kapcsolataim eleve halálra voltak ítélve, mert a szeretethiányos lányokban az a közös,h tönkreteszik az életedet, mert megszokták azt a mintát, h nekik nem jár a szeretet,ezért képtelenek befogadni azt. A Elb*sz*tt egy világban élünk, az már biztos.
2019. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!