Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy tőlem 11 évvel idősebb nőbe? Bevállaljak vele komoly kapcsolatot vagy inkább szakitsak?

Figyelt kérdés
Már 1 éve "együtt vagyunk",(részemről szexkapcsolatnak indult, de ő azt hiszi az elejétől rendes kapcsolatban vagyunk) sokszor eldöntöttem, hogy szakítok vele, de egyszer sem tudtam megtenni. Ahogy telik az idő meg egyre jobban megszeretem...Mit tudnék tenni ilyen helyzetben?
2020. jan. 2. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen kínai ez. Mért akarnál szakítani?
2020. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rajtad maradt 😁!

Viccet félretéve, szerintem maradj vele. A szerelemben nincs korhatár. Másrészt pedig eddig meg voltatok akkor miért"dobnád"? Jobb egy idősebb nő mint egy fiatalabb. A fiatalabb úgyis megcsalna ( 10-ből 8 )de a mostani b.nőd nem. Tapasztalatból írok, 40 éves vagyok és 7 évvel idősebb nővel élek, nekem is így indult mint neked, szex kapcsolattal.

2020. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakits vele,jobbat erdemel!
2020. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gerinctelen suttyo vagy!
2020. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ekkora barom vagy ahogy az írásodból kiderül inkább hagyd ott a nőt, jobbat érdemel...
2020. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!