Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány és 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány és 30 éves férfi nagy korkülönbség lenne?

Figyelt kérdés
Félek hogy mindenki megnézne vagy kigunyolnanak értitek... Én vagyok a lány

2020. jan. 4. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Abba gondolj akkor bele, hogy vajon mennyire alkalmas komoly párkapcsolatra aki ennyire nem tud dolgozni egy kapcsolaton. Ha a problémák megoldása helyett, megfelelő kommunikáció helyett inkább fiatal lányokat hajt. Gondolom nem 20 éve házasok ha 30 éves. Aki egy pár éves kapcsolatot se tud fenntartani az nem fog tudni veled sem, nem alkalmas rá.
2020. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Most még nem sok ez a korkülönbség,mivel mind a ketten fiatalok vagytok még.10 év múlva te még mindig fiatal leszel,ő meg egy ronda középkorú férfi,akkor már sok lesz.De ha felesége van,hagyd a fenébe,keress inkább egy független fiút,jobban jársz.
2020. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%

Nagy a korkülönbség. Pont. Nem csak számokban mérve, de élettapasztalat, érettség téren is. Mindenhogy.

24N

2020. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem a te részedről gáz, és nem is amiatt gáz, hogy mások mit gondolnak rólatok.


Majd nézz vissza 30 éves fejjel a 18 évesekre, akik eppencsakhogy elhagyták a gimit, és még bőven egyetemre járnak, míg te már egy évtizede "felnőtt" felnőtt vagy, aki nagyjából osszeszedte az életét, és már ideje megkomolyodnia. Nézz vissza, és gondolkodj el azon, hogy egyáltalán képes lennél-e úgy igazán tarskent tekinteni egy tinire; ha meg igen, akkor egészséges-e, ez.

2020. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Az alapkérdésre azt akartam írni, hogy nálunk a 18-29 működik, olyannyira, hogy 16 éve együtt vagyunk, boldogok vagyunk, imádjuk egymást, a gyerekeinket és az életünket. De egy házas pasi más. Nagyon más. Ő nem tekinthet téged egyenrangúnak, ráadásul valószínűleg nulla kitartása van, ha ilyen fiatalon válik. A ti esetetekben ez nem működhet.
2020. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

És mondd, miért pár vadidegen véleménye a mérvadó, akik csak annyit tudnak rólatok, hogy hány évesek vagytok, és abszolúte semmi mást?

Egyébként meg kicsit paranoiás vagy, ha szerinted ezért mindenki titeket fog lesni.

2020. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kisebb városban lakunk és volt egy ismerősöm aki 2 évvel idősebb nálam igaz 40 év körüli fiúja volt és ha ránéztek egyből ezt kezdték beszélni róla, csufolták vele, nem is mertek találkozni, vele kapcsolatban mindig ez volt a téma, ezért félek én is mert nagyon a szívemre tudom venni a beszólásokat
2020. jan. 4. 21:32
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Te jo esetben frissen erettsegizett, tapasztalatlan lany vagy, o pedig egy erett ferfi.

NAGYON mas eletszakasz."

És?? Ezt az "érvet" mindig imádni szoktam. Miért ne szerethetné egymást mondjuk egy egyetemista, meg egy dolgozó ember? Miért kell mindenben egyezni ahhoz, hogy két ember szeresse egymást? Netán semmi más témád nem lenne, mint az iskola, vagy a munka? Mert akkor nem ebben kell a problémát keresni.

Ezt már több tucatszor megkérdeztem, de soha senki nem tudott rá valódi választ adni. (Azt, ha beragadt lemez módjára hápogja, hogy "de há mer más életszakasz", azt nem tudom érvnek értékelni.)


Egyébként meg nem ez a baj. Mindketten felnőttek vagytok, és aki szerint 30 év már öregkor, az vagy buta, vagy egy megkeseredett, életunt. Itt a baj az, hogy te egy házasságba akarsz belerondítani. Na, ez a rohadt nagy gáz, nem pár év korkülönbség.

2020. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
İtt nem a korkulonbseg a gaz, hanem az hogy a faszi egy fereg.
2020. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amúgy leszarom, ha lepontoztok, csak nem értem mi nem tetszik nektek. De komolyan, nem értem. Milyen emberek lehettek ti? 🤔 Hm. Ez egy költői kérdés. Azt jelenti nem kell rá válaszolni. 😌

#13

2020. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!