Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? (Nem kívánatos szerelem)

Figyelt kérdés

Új környezetbe kerültem,és új emberekkel ismerkedhettem meg a közelmúltban. Közülük is egy férfi nagyon szimpatikus volt,már elsőre is. Később,ahogy kicsit többet voltunk egy helyen,észrevettem,hogy mennyi mindenben hasonlítunk. Életfelfogás,humor,vérmérséklet és sorolhatnám. Viszont a komoly ismerkedést elvetettem,mert neki felesége,nekem akkor még párom volt. A köztünk levő vonzalom megmaradt vicc szintjén,és ehhez szépen tartottam is magam.


Majd megtörtént a szakítás,és én kicsit padlón voltam. Kb elutasítottam mindent és mindenkit,de 2 hónapra rá újra önmagam lettem. Ekkor kezdtem ismerkedni,főleg neten.

De a viccelődés a férfival nem maradt abba,sőt. Ahogy nem volt párom,egyre jobban "nyomult". Egy ideig csak nevettem rajta,de pár nappal ez előtt azt mondta,ha nem lenne házas,biztosan nekem udvarolna... És itt ezzel fel is kavart mindent. Azóta ha ismerkedni akarnak velem,engem senki nem érdekel. Túl sokat gondolok rá,ráadásul nagyon kívànom. De! Ép elmejű erkölcsös ember vagyok,és nem fogok tenni semmi helytelent. Azonban jó lenne átvészelni ezt az időszakot. Ezt hogyan csináljam?


2020. jan. 7. 04:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mondjuk - ne viccelődj vele. Kerüld el, ha lehet. Ha beszélsz vele, akkor csak, mint kollégával.
2020. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem lenne hàzas ......

Mondd neki hogy váljon el és utána udvarolhat.

Ezt a nyilas dumát ...

Hidd el ha párszor megdugna lapátra kerülnél mint a többi aki előtted volt és utánad lesz.

2020. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Művi úton történő szerelemmegszakítás a javallatom.
2020. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, figyelj, hasonló helyzetben vagyok, csak én a férfi vagyok. Házas, jó a házasságom, eszem ágába sincs válni. Több csini kolléganőm van, akik szintén családosak. Udvarolok, flörtölök velük, viccelődöm, ugyanis tetszenek és szimpik és ha mindannyian függetlenek lennénk, az egyikre rá is hajtanék. De...és itt jön a lényeg, mivel családosak vagyunk mindannyian és tudjuk a határokat, így marad a flört, viccelődés, udvarlás. Ez minden félnek jól esik, főleg a csajoknak. Ti lányok, nektek úgyis folyamatosan szükségetek van pozitív visszajelzésre, főleg más férfiaktól, ezért nem szokták bánni a nők, ha pl. dicsérem őket v tudtukra adom h szépek és tetszenek. De ettől még nem akarok többet. nekem is, nekik is jól esik mindez. Kezeld így. Ha ilyenek ismerted meg ezt a férfit, akkor kezeld et a gondolatmenetet, hogy egy kollégád és barátod is egyben, aki néha megerősít abban, h jó nő vagy, ez pedig önbizalmat kell adjon a további párkeresésbe és az élet más területein is. használd ki, erre gondolj, ne arr h milenne ha ti ketten...
2020. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erkölcsös vagy tényleg? Akkor viselkedj felnőtt és erkölcsös nőként. Ne csinálj magadból még ettől is nagyobb bohócot. Ami veled történik, átlagos dolog (sajnos). Veled fényezi az egóját. Erre használ csak, nincs mit szépíteni. Én látom, a többi kommentelő is, csak te nem akarod. Ugyanis ha olyan erkölcsös lennél, a kérdést sem került volna kiírásra. Eszed ágában sem lett volna más fényezi a saját hátrányodra. De mindig ez van, aztán jön a sírás, nyavajgás, mert te beszéltél dolgokat magadnak.
2020. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*más egóját fényezni
2020. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!