Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszedte belőlem, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszedte belőlem, hogy az exnejem megcsaltam, menthető még a dolog?

Figyelt kérdés

Őt is megcsalta az exférje. Közölte, hogy valljam már be hogy megcsaltam az exnejem, mert úgyis rá fog jönni és akkor nagy baj lesz ha hazudtam. Szóval elmondtam neki hogy igen, így történt, ezért mentem szét az előzővel. Azóta a nőm maga alatt van, azt kántálja, hogy én is így fogok tenni vele, az összes pasi egyforma.

Menthető még a dolog szerintetek?


2020. jan. 7. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem. Eléggé traumatizálhatta amikor megcsalták, szerintem a közelébe se akar ezek után menni egy olyan embernek, akinek a jellemébe belefért korábban ez a viselkedést. Így nem fog tudni benned megbízni szerintem, anélkül meg az egésznek semmi értelme.

Én egyetlen megbánt, fiatalkori botlás után még tudnék ugyanúgy nézni az illetőre, de ha felnőttként/többször hozott ilyen döntést, nem tudnám onnantól kezdve komolyan venni, teljesen kiábrándulnék.

2020. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
részemről érzelmi megcsalás volt, nem fizikai. Beleszerettem egy nőbe a házasságom alatt. De plátói maradt, én a házasságomat nem tudtam, nem szerettem volna folytatni, mert nem hittem el, hogy ennyire is tudok szerelmes lenni valakibe. De úgy látszik a mostani nőmnél ez a sztori már kiüti a biztosítékot.
2020. jan. 7. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha beleszerettél másba és ezért véget vetettél a házasságnak, az bármennyire is fájdalmas, de korrekt dolog. Inkább mint szeretőt tartani.”mert úgyis rá fog jönni és akkor nagy baj lesz ha hazudtam.” Érdekes stílusa van, kicsit irányító, nem?
2020. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
határott a kiscica, valóban :)
2020. jan. 7. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Te sem tudnál egy gyilkos mellett nyugodtan aludni, függetlenül attól, hogy mi volt az indítéka. Sokszor a szavak helyett mindent elmond valakinek a jelleméről az, hogy valaha volt gyomra ilyesmihez... Ez van.


Lehet, hogy ő ia így gondolkodik, de azzal nem fogsz tudni mit kezdeni. Kit akarsz átverni, idő kérdése és őt is megcsaltad volna...

2020. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban kicsit más helyzet, az teljesen korrekt dolog volt tőled, hogy még azelőtt lezártad, mielőtt megcsaltad volna. Viszont azt nem értem, hogyan hagyhattad ezt eljutni odáig, hogy beleszeress, hiszen ehhez nem elég néhány beszélgetés. Én ha elkezdek valakihez vonzódni, akkor csírájában eltaposom és kiirtom magamból, megszakítom a kapcsolatot, nem engedem meg magamnak, hogy annyira intim viszonyba jussunk, hogy beleszeressek. Ez valamilyen szinten tudatos döntés kérdése. Még így is korrektül jártál el, de azért ez felvet kérdéseket. Ha ő ennyire megégette magát és ez ekkora vízválasztó számára, akkor nem látok sok esélyt arra, hogy ez menthető legyen.
2020. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Plátói szerelem volt!!! Testi érintkezés nélkül. Ez nem megcsalás.

Kérdező, mi lett a plátói szerelemmel, ha most más nővel vagy?

Tedd mérlegre, hogy képes leszel-e elviselni a jövőben az ilyen zokonvevéseit.

2020. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy nem döntöttem jól, nem a felségem a megfelelő választás. Utána elváltam, és még hónapokig epekedtem a plátói szerelmem iránt, de én nem kellettem neki, így tovább kellett lépnem.
2020. jan. 8. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki a helyzete és az okokat. Ha megérti, akkor OK, de ha nem érti meg, akkor gondold át, hogy mi lesz, ha majd olykor-olykor az orrod alá dörzsöli.

Meg tudnád neki esetleg ígérni, hogy hozzá hű leszel? (Ezt aztán vagy elhiszi, vagy sem, Te pedig vagy betartod, vagy sem...).

2020. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!