Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek küzdjek ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek ezért a lányért vagy ne alázzam magam tovább?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori és elég bonyolult, probálom csak a lényeget írni. 10 éve ismerem akkor 14 és 16 évesek voltunk. Mikor először láttam nagyon megtetszett, sokat dumáltunk később és belezúgtam. Ő volt az első barátnőm, olyan tini-kamasz szerelem volt. Nem tartott sokáig, mert furán viselkedett. Ha elémentem a sulijához inkább nem jött ki, amíg ott voltam, ha együtt voltunk normális volt, kézen fogva sétáltunk, csók ilyesmi volt, de azért érezhető volt, hogy kerül. Nem is szakítottunk rendesen, csak egyszerűen lekoptatott. Közben ugye eltelt 10 év és nem akarok regényt írni, de közös barátok által újra találkoztunk néha és most még nagyobb hatással van rám, mint régen. Szeretem a humorát meg, hogy mindenről van saját véleménye, jó vele beszélgetni, számomra több, mint bármelyik másik lány. Nem rég szóba került a múlt, de csak annyit mondott, hogy 14 éves kislány volt, nem tudta hogyan kellene viselkednie velem. Most már sokkal érdeklődőbb ő is, volt már több is köztünk, mint csók, de valahogy nem halad előre a dolog. Azt mondja szeret velem lenni, fontos vagyok neki, de nem olyan rég lett vége egy 5 éves kapcsolatának és nincs túl még teljesen rajta. Szerelmes vagyok belé, vele akarok lenni, de mindenki azt mondja hülyére vesz, mint anno. Pedig most már sokkal komolyabban gondolkozik, mint akkoriban, de azért lefekszik velem úgy, hogy még az exét szereti. Mondjuk legalább őszinte. Ha az eszemre hallgatok lehet el kellene engednem, de nem véletlen, hogy 10 év alatt 2x is belezúgtam. Ha hagyná szerintem jók lennénk együtt. Sok mindent kihagytam, így is hosszú lett. Ti a helyemben tennétek még a dologért?

26/F


2020. jan. 17. 19:56
 1/7 Hellmano ***** válasza:
72%
Dugd amíg lehet. Szerintem mint kapcsolat nem lesz köztetek semmi. Egy nő annyira nem bonyolult szerkezet, ha igazából akarna már most veled lenne kapcsolatban az 5 éves kapcsolat csak duma meg a régen ez volt amaz volt.
2020. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is jok vagytok egyutt, mint dumb es dumber
2020. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Sohasem fog úgy szeretni, ahogyan te őt, max búfelejtőnek használ vagy amíg nem talál jobbat. Ha annyira veled akarna lenni, nem jönne ilyen kamu kifogásokkal.
2020. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát fura a viselkedése. Szexelni járj össze vele, hátha belédszeret.
2020. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Pótlék lehetsz neki egy ideig, de a társa már nem.
2020. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kellenél neki, nem az exen siránkozna, ez csak duma, hidd el nekem.

Te nem vagy rá közel sem olyan hatással, mint ő rád, es nagyon valoszinu soha nem is leszel.

Keress olyan lányt, akivel kölcsönösek az erzelmek, es mivel te szerelmes vagy, a továbblépéshez a dugogatást is abba kellene hagynod vele.

2020. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2020. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!