Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra. Létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra. Létezik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A férjemet első nap megszerettem. Talán nem első látásra, hanem néhány órával utána :D De szerintem ez annak számít. Megláttam, szimpi volt nagyon, elkezdtünk beszélgetni, és nem hagytuk abba, kb. 16-18 órán át :) és ennek 10 éve.
2020. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Erős vonzódás létezik, ami szerencsés esetben kölcsönös szerelemmé alakul.
2020. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

2-essel értek egyet.


A vonzódás az megvan első látásra.

2020. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon ritka 0,0001 esély
2020. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Igen, átéltem. És nem csak vonzódás volt. Meg tudom különböztetni a szexuális vonzalmat a szerelemtől. Van olyan, akihez vonzódok, lassan alakult ki, ahogy megismertem, egyre szimpatikusabb lett, ahogy nyitottam felé, nagyon gyorsan közel került a lelkemhez és a testemhez is, de nem érzem azt a földindulást, mint amikor szerelmes vagyok. Akibe az voltam/vagyok, abba egyszerűen beleszerettem és kész. Nem akartam, nem kerestem, csak megtörtént akaratom ellenére. Ezt a másikat, ezt valamennyire én akartam, és szeretnék is szerelmes lenni belé. De nem megy, szimpátia és szexuális vonzalom meg van. Az a másik nem is szimpatikus, mégis szerelem. Ez van.
2020. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Én már jártam így. Megláttam és mai napig emlékszem a pillanatra; pedig nem ma volt. Sikerült meghódítanom, hálistennek kölcsönös volt a szimpátia, nagyon szép 5 évet voltunk együtt, barátokként váltunk el és a mai napig is jóban vagyunk, persze ritkán beszélünk. 15 éve szakítottunk. Szép volt, elmúlt, jó volt. Szóval lehet, igen; létezik.;)
2020. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen létezik azóta is együtt vagyunk 25 éve.
2020. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 asteck ***** válasza:
40%
Igen! És baromi jó!
2020. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer anyám egy ismerőse vendégségbe jött hozzánk a saládjával. Még a kapuban voltunk, tartott a bamutatkozás, amikor összetalálkozott a szemünk a lányáéval. Tíz perc múlva a kukoricásban szeretkeztünk. Nem hiszem, hogy tíz szónál többet beszélgettünk volna. De ha lehetett volna, ott rögtön összeházasodunk, és együtt maradunk örökre!

Azóta sem láttam, de elfelejteni sohasem fogom. Döntsd el, hogy ez szerelem volt-e első látásra!

2020. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, és miért nem találkoztatok újra?
2020. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!