Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Ti mindegyik volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mindegyik volt kapcsolatotokban szereplő férfit egyformán szerettétek? Egyáltalán lehet egyformán?

Figyelt kérdés
Pl Van e különbség érzelmi szinten egy 6 éves,egy 1,5 éves és egy pár hónapos kapcsolatban szereplő férfi iránt akik az exeink voltak. Ugyanúgy szerettük a pár hónapos szexkalandot is mint a 6 éves kapcsolatot? A rövidtávú kapcsolatba is bele kell adni mindent testileg lelkileg nem? Akkor mégis mi a különbség a 3 ex között?
2020. febr. 1. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyre jobban, szerintem. Mindig egyre kifinomultabban választottam, egyre válogatósabb lettem a volt kapcsolataimban problémát jelentő dolgokra alapozva. Egyre nagyobbat kellett villantani mindenkinek, hogy meghasson és méltassam annyira, hogy a bizalmamba fogadom. Épp emiatt ha az egyre keményebb szűrők ellenére találtam hozzám illőt, annak egyre jobban örültem. A mostani páromat szeretem a legjobban. Az első szerelmem nevére meg legutóbb már erőlködnöm kellett, hogy vissza tudjak emlékezni...
2020. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk nekem párkapcsolataim voltak, dugópajtijaim meg ilyen félkomoly szutykaim soha. Valakit vagy használtam és rohadtul nem éreztem iránta semmit, vagy normálisan jártam vele. Nem volt átmenet.
2020. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az miért van,hogy sok tényleg értelmes nő még rosszabb párt választ magának?
2020. febr. 1. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet senkit sem egyformán szeretni. Lehet több embert is intenzíven, de mindenkiben mást szeretsz meg és mást vált ki belőled.
2020. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyformán szeretni senkit szerintem, de ahány ember annyi féleképp érzi a szeretetet.
2020. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"És az miért van,hogy sok tényleg értelmes nő még rosszabb párt választ magának?"


Nem értelmi döntés ....hanem érzelmi. Két külön dolog, meg egyébként ennek is megvan a pszichológiája ...keress rá.

2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De egy buta,rosszindulatú,gonosz férfiban mit tud szeretni egy olyan nő aki pont az ellenkezője? Tehát még azt sem lehet mondani,hogy hasonszőrű!
2020. febr. 1. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:

6 éves kapcsolatomban szeretlek- gyűlöllek érzés volt, nem mondanám felhőtlennek és hű de boldog kapcsolatnak. Olyan elvoltunk egymás mellett.


1-1,5 éves kapcsolatomban intenzív, már már felhők felett jártunk, olyan erős érzelmek voltak. Sokkal jobb választás volt, mint az előző. Sajnos végetért bizonyos okok miatt...


Pár hónapos szex kaland, kapcsolatban intenzív érzés volt bennem, de nem annyira, mint a 1,5 éves kapcsolatomban. Bár itt is magával ragadó érzelmi kitörés volt, mintha ráleltem volna a lélek társamra... Egyébként maga a kisugárzása, a szemei és a mosolya nagyon megfogott és a mai napig is eszembe jut minden egyes pillanat. Sajnos hamar véget ért, mivel ő nem szándékozott komolyabban gondolkozni velem kapcsolatban, hogy ne csak erről szóljon az egész. Meg sem próbált megismerni úgy igazán. Így kuka

2020. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Azt még hozzá teszem, hogy nem szabad összehasonlítani egyik kapcsolatot sem a másikkal, mivel minden egyes kapcsolat más és más. Hol ebben, hol abban.
2020. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem viszonzatlan volt. Senkit nem szerettem annyira, mint azt a pasit.

Az első páromba nem voltam szerelmes, ragaszkodtam hozzá nagyon, sok esélyt adtam neki, de akkor sem lettem szerelmes.

Utána megismertem egy pasit, felé lettek volna érzèseim, és viszonzottak is lettek volna, de nem lehetett semmi köztünk. Belemenekültem egy kapcsolatba, de sem szerelmet sem ragaszkodàst nem éreztem, legalábbis iránta nem. Hiába próbáltam megszeretni. Nem lehetett. Nem volt olyan jó ember, mint amilyennek gondoltam. Kihasznàlt. De úgy éreztem, hogy egyéb okok miatt vele muszáj együtt lennem. Erkölcsileg így helyes. Ezért el is néztem neki olyan dolgokat amik rettenetesen undorítóak voltak. Vége lett és akkor jöttem rá 100%-osan, hogy ezt az embert én egy percig sem szerettem, pedig ezelőtt kètelkedtem ebben. Ő sem érzett semmit irántam. Ez biztos.

2020. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!