Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember szeméből ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember szeméből ki lehet olvasni, hogy a màsik többet érez?

Figyelt kérdés
Még, ha tagadja is.
2020. febr. 2. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Persze.

N

2020. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Igen
2020. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Ki lehet, de nem mindenki tud jól olvasni szemből.


Pl. ha nem néz rád, akár kerüli a tekinteted, az simán felér egy szerelmi vallomással az elején (később már nem jót jelent a tekintet kerülése, mert akkor sumákolhat is). Aki leplezetlenül bámul és kihívóan szemez az elején, az csak dugni akar, nem szerelmes és nem sebezhető. Később viszont, amikor már együtt vagytok, akkor a bámulás, szemezés jelenthet szerelmet.


Szóval nagyon bonyolult.

Nézett már rám férfi olyan ragyogó szemekkel, hogy simán félreértettem, de valójában csak dugni akart.


Az ellágyuló, mosolygó tekintet biztosan jót jelent.

2020. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy jó színész mindent el tud játszani, láttam olyan pasit, aki ha kell a szende zavarba jövős szerelmes férfit játszott majd rámenős macsót, kinek mi kell tudod... ;)
2020. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Árulja már el, aki töröltette a válaszom ("nem, kár kombinálni"), hogy ezen mi volt sértő???

Egyszerűen ez van. Én is ármit el tudok játszani, a kutya nem mondja meg, hogy mi van belül.

Nem értem, miért baj, ha valakinek van (más) véleménye, amit ráadásul kérdeztek...

2020. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen, a mozdulataiból, a mimikájából, a teljes valójából.
2020. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igen. Max olyan van hogy valaki nem érdekel, így nem veszed észre mi van az ő szemében, mert nem is nagyon nézel rá. De ha rendesen ránézel, akkor lehet látni általában.
2020. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen! Én is lebuktam a mostani barátnőmnél, hogy többet szeretnék mint csak chatelgetni, meg néha elmenni moziba stb. Ez volt tavaly. 😀, azóta is együtt vagyunk.
2020. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Szeméből, tekintetéből is, meg a komplett testbeszédéből, de ahhoz tapasztalat kell.
2020. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismételten ki lehet, ha tapasztalt benne az ember, viszont lehet jobban jársz, ha másképp kérsz segítséget, ugyanis a válaszok pontozását (mennyire hasznos) inkább szubjektíven, mintsem objektíven értékelik. ;)
2020. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!