Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen időközönként írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként írjak rá?

Figyelt kérdés
Előző melóhelyről ismertem meg, de mar nem ott dolgozok. Decemberben egyszer elmentünk inni ami nem is volt rossz de kifejezetten jónak sem mondanám. Azóta nem nagyon beszéltünk. Pár napja ráírtam és már elég sokat dumáltunk. Általában nem keres, de ha írok neki akkor mindig válaszol. Nem tudom, keressem minden nap vagy csak néha néha?
2020. febr. 17. 21:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én akármennyit eldumálnék vele ha lehetne, de gondolom az már nagyon visszataszító lenne. Igazából nehéz eldönteni mert ritkán aktív a social médián. (Még akkor is amikor viszonylag jóban voltunk)
2020. febr. 17. 21:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Felesleges játszmázni. Ha sok neki, vagy kevés, biztosan jelzi, észre fogod venni és majd ahhoz alkalmazkodsz.
2020. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom de nehéz eldönteni az a gond :)

Ha múltkor is éreztemy hogy lehet elég de utána felvidítottam akkor meg megint rendesen válaszolgatott.

2020. febr. 17. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig várják ezek a nők hogy írj nekik :D nem fogja nyilván könnyen adni nem egy ribi... írj neki kitartóan, akár minden nap... kérdezd a napjáról stb
2020. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jah, csak nem tudom hogy érdemes e minden nap tömni az ember agyát, vagy állandóan a napjáról kérdezni :)

Köszi a válaszokat.

2020. febr. 17. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Két dolgot mondanék:


- Úgy írogass, ahogy neked jól esik (persze épeszű határokon belül); tehát foglalkozz te is a saját dolgaiddal és neki is hagyj levegőt, de ha szeretnél írni, akkor írj. Azért népszerű, mert rugalmasan lehet használni, tehát se nem kell rögtön válaszolni ha elfoglalt vagy, se órákig beszélni ha nem fér bele. Nem csak a jelenben fontos ez, de a jövőben is, mert ha tegyük fel összejönnétek, akkor rögtön úgy kezdődne hogy nem úgy beszéltek ahogy korábban, aminek sok értelme nincs


Tehát röviden, adj neki teret, te se örülnél ha percenként írkálnának, de nem kell taktikázgatni itt össze-vissza. Írj amikor gondolod, aztán maximum később válaszol


- Ezt az írkálást nem nagyon érdemes sokáig erőltetni, mert elég komolytalan. Ha kedveled és szeretnél valamit, akkor beszélj meg vele megint egy találkát, lassan már 3 hónapja a legutóbbinak. Ha nem akarsz semmit, akkor meg nincs miért pazarolni az időt. Ha nemet mond, legalább tudod hogy nem azért írt vissza mert érdekled kapcsolat szempontjából, és tovább tudsz lépni

2020. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi, neked is. :)
2020. febr. 18. 05:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges minden nap keresned, ha ő nem mutat úgy érdeklődést, csak néha elcsevegtek. Hány évesek vagytok? Randi volt? Mert akkor engedd el ilyen szempontból.
2020. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég egyoldalúnak tűnik. Én tuti nem futnék utána.
2020. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talit nem mondanám randinak, inkább egy sima talinak 2 ismerős között. én 22f ő pedig 20.
2020. febr. 18. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!