Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelmi banat fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelmi banat fizikai jelei?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 02:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Céltalanul jársz kelsz fel-alá, nem akarsz enni, kijönni a szobádból, kimenni sétálni a szabadba, rosszabb esetben élni sincs kedved, öngyilkos gondolatok...
2020. márc. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és.. Nem tudsz aludni, ha mégis, akkor rémálmok gyötörnek
2020. márc. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz tanulni, dolgozni...

Sokk szerű, főleg az elején. Mintha látnál egy balesetet vagy hasonló.

Én se tudok enni. Nem tudok aludni. Később pedig majd nagyon sokat alszok. Tudom, mert az elmúlt 2 évben mindig lezajlott ez a folyamat újra és újra, mert mindig ellök magától és mindig visszaránt magához, hónapok, évek múlva utánam nyúl és a legnagyobb boldogság másnapján közli, hogy nem akar engem. Már megszoktam.

2020. márc. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Amit leírtál az mérgező kapcsolat és nárcisztikus személyre utal. Vigyázz vele!
2020. márc. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szorító érzés volt a mellkasomban, sírógörcsök voltak rajtam, és egy falatot sem tudtam enni.
2020. márc. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elaludtam a nyakam... nem vicc, ha valami nagyon bánt mindig ez van
2020. márc. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan fizikai tünetek voltak mint pl a szívdobogás érzés, magas vernyomas, hányás, hasmenés, étvágytalanság. Volt hogy este jutott eszembe hogy egész nap nem is ettem. Meg persze az alvás zavar.
2020. márc. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár éve volt egy nagy törés az életemben. Borzasztóan nagyot csalódtam és nálam ez úgy jelentkezett, mint a bipolárisoknál a lenti fázis. Szó szerint nem bírtam felkelni az ágyból, enni sem bírtam (20+ kg-ot fogytam), aludni is alig. Sokáig hullámokban tört rám a sírhatnék. Szerencsém volt, mert tudtam szabit kérni, egyszerűen használhatatlan voltam. Nem voltak öngyilkos gondolataim, hanem úgy voltam vele, hogy nem érdekelt ha nem kelek fel másnap. Most lehet nevetni fogtok, de lehet azért, mert azért a családom meg a dilis négylábú veszedelem (macs) hiányzott volna. :) Szerencsére kimásztam belőle és még erősebb lettem, azóta sokat (ön)fejlesztettem magamat.


41F

2020. márc. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fejfájás, a másnaposság miatt.
2020. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Alvási problémák, étkezési zavarok (akár étvágytalanság, akár túlevés), szorító mellkasi fájdalom, levertség, szorongás.

Persze, ezek sok más dolognak is lehetnek a tünetei, de ennek is.

2020. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!