Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan létezhet olyan szép-gyö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan létezhet olyan szép-gyönyörű-egyedi nő, mint Palvin Barbi? Más nők miért nem olyan szépek? A többi olyan átlagosnak tűnik mellette. Mintha valamiféle csoda lenne.

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Bocs nekem ő a tök átlagos csaj... akivel kb 4-5x gondolnám meg hogy szexelnek-e vele...
2020. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Tudod Pistike, Barbi szülei egy szép estén bezárkóztak a hálószobájukba... Vagy erre valamilyen genetikailag levezetett választ vársz?

Van elég sok szép nő, szerintem. Nem a szépségük hiánya a problémás.

2020. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Palvin barbit en se mondanam olyan nagyon szepnek, de termeszetesen helyes csaj.

Mindenki mast lat szepnek. Valaki a szöke haju vekony nöket magy mellekkel, valaki a kicsit dundibbakra bukik.

Es ez igy rendben is van.

2020. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem olyan magas és jóképű minden férfi, mint Alexander Skarsgard? A többi férfi szinte más faj mellette.
2020. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Én is így éreztem a fiatal Harrison Forddal meg mindig éppen az aktuális szerelmemmel, hogy mindenki más olyan átlagos mellette.

Palvin Barbi tényleg szép és olyan egyszerűnek tűnik, csak mindennek szép szimmetrikusnak kell lenni az arcon, dús haj, formás mell, ideális testsúly, szép szemek...

Elég egy kis aránytalanság és borul minden.

Ismerek 3 lány testvért, az egyik úgy néz ki, mint egy hercegnő vagy egy modell, a másik kettő borzasztóan csúnya. Egyszer hárman álltak egymás mellett egy Fb poszton és azt próbáltam megfejteni, hogyan lehet az, hogy nagyon-nagyon hasonlítanak egymásra mindhárman, de az az egy közülük ragyogó szépség, a másik kettő pedig nagyon csúnya. Nyilván ugyanazok a vonások, csak szerencsésebben, szimmetrikusabban elhelyezkedve. Ismerek olyan férfit, aki ahol megjelenik, megdermed a levegő, a férfiak azért hallgatnak el, mert labdába se rúghatnak mellette, a nők meg levegőt se kapnak a közelében. Nem egy tipikus szépfiú, hanem inkább nagyon-nagyon macsó, de nem a bunkó kopasz. Én néha úgy érzem, a leggyönyörűbb férfi a világon. Mondjuk tudja is magáról.

2020. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

#6


Lehet a szépnél besegített egy jóképű szerető, a másik kettő meg kapta a fater "szépségi szintjét".


Ez olyan, mint a 150 magas ismerős a felesége is az, a szüleik is alacsonyak, de gyerek majdnem 2 méter magas...

2020. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%

> Lehet a szépnél besegített egy jóképű szerető, a másik kettő meg kapta a fater "szépségi szintjét".

Az én tesóim jól néznek ki, sikeresek az ellenkező nemnél. Én pedig nem. Ennyit erről.

2020. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

#8


Akkor nekik szerencséjük volt, neked meg nem. Ez van. Mivel nincs öcsém vagy bátyám, nekem nincs hasonlítási alapom, a lánytestvérem pedig frigid és cicafarmja van, így nála is jó kérdés, hogy sikeres lenne-e ilyen téren.



De elnézve milyen ronda emberek járnak párban... Valamit tudnak, amit mi nem.

2020. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Atlagos cigany lany arcra. A teste meg elonytelen deszka,formatlan. A barataim mind kinevetik,olyan esetlen deszka.
2020. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért képtelen a férfiak nagy része úgy szépnek találni egy nőt, hogy (fejben vagy nyíltan) ne szólja le az összes többi nőt?

Felfoghatatlan....

2020. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!