Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülállók nők! Most fokozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók nők! Most fokozottabban vágynátok egy társra most a rendkívüli helyzet idején?

Figyelt kérdés
Nem érzitek nyomósabban most ennek a hiányát, hogy jó lenne valakivel együtt lenni és nem "magányban" otthon. (Most tekintsünk el a barátok és családtagoktól.)
2020. márc. 28. 15:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

"Egyedülállók nők! Most fokozottabban vágynátok egy társra most a rendkívüli helyzet idején?"


Ez a kérdés. És azt válaszolták, hogy "nem".

Mi a gondod?

És még egy "nem".

Dolgozom, takarítok, vigyázok magamra. Épp elég. Családommal tartom a kapcsolatot, sokat beszélünk, tartjuk egymásban a lelket.:)

Ha igazán baj lenne, akkor a párom se tudna segíteni, hiába lennénk egy légtérben.

2020. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig vágyom egy társra. A rendkívüli helyzet nem érdekel.
2020. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vágyom társra,de ez a helyzet ezt nem erősíti fel. Én jól érzem magam egyedül is, mindig így is vagyok, ez most is így van, csak itthonról dolgozom, ennyi a különbség.

Ha lenne, jó lenne, de már megszoktam, hogy nincs.

2020. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

De. Persze csak olyanra, akivel kölcsönösen nagyon vonzódunk egymáshoz, szerelmesek vagyunk és összeillünk. Különben halálra idegesítene, hogy össze vagyunk zárva, folyamatosan ott van a privát szférámban, kerülgetnem kell.

Viszont nekem ami még jobban hiányzik - ezt egy hasonló kérdésnél már megfogalmaztam -, az lényegében az illúzió. Hogy amíg jöttem-mentem, addig nem volt teljesen kizárt, hogy valahol összefussak a megfelelővel. Racionálisan nézve persze nem is volt rá még 1% esély sem, de mit tudom én... volt mit várnom, volt egy halvány pici remény minden reggel. Most meg... felkelhetek, hogy csináljam a dolgom, aztán újra lefeküdjek, tudva, hogy 100%-ig biztosan nem jön senki, még csak egy pár másodperces "véletlenül találkozott a tekintetünk" erejéig sem.

2020. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%

A covid-19 maga a betegség. A vírus terjed okoska! Nézz utána a nevének! És képzeld el szexuális együttlét során is terjed...

Ha meg dugni akarsz akkor ne hátulról gyere hogy társ, miegymás...

2020. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

14!

Annyira ugyanezt érzem. Olyankor legalább volt esély egy pasival összenézni, icipici izgatottságot érezni, hogy neki is tetszem-e. Úgy elindulni itthonról, hogy na mászkálok egyet a barátnőmmel és hátha belém botlik valaki. Vagy csak látni, hogy na azért vannak bőven nekem tetsző férfiak az utcán. Hiányzik ez, ugyanígy valamiért úgy érzem, hogy na ennyi lehetőség sincs.

2020. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Eddig is jól elvoltam a lányommal meg a macskánkkal, ez most sem változott. Idővel tervezek majd család bővítést egy újabb macskával, főleg azért, hogy itt a gyakorin lehessen megint rosszindulatú megjegyzéseket olvasni a macskás nőkről. 🙃
2020. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

Azért érdekes, hogy sokan itt koloncként tüntetik fel a párkapcsolatot. "Nem kell még egy gond az összes többi mellé." Ez mitől lehet? Mert bár értem hogy vannak rossz oldalai a nem-szingliségnek, és munkát, energiát igényel, de ezek a dolgok akkor is fent állnak, ha nincs járvány.


Bocs amúgy, hogy pasiként ide pofátlankodok, de én pl. ebben a helyzetben jobban örülnék ha lenne valaki. Pl. karácsonykor is ezt éreztem, igaz akkor előtte nem sokkal volt egy szakításom, de akkor is elhullattam pár könycseppet, hogy nincs senki aki szeretne, pedig a karácsony is sok tennivalóval és stresszel jár.

2020. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem pofátlankodtál ide.:)

Elgondolkodtatott, amit írtál.

Valószínűleg, a helyzet nem változtat a párkapcsolathoz való hozzáálláson.

2020. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, fokozottabban vágyok társra, mert már egy ideje nagyon unom a magányt, de ez a vírushelyzet még rátett. Úgyhogy annyi az ismerkedési terveimnek. Sajnos ez a dög szex nélkül is terjed, könnyen fertőz. Elég egy kézfogás, tüsszentés. Nem kockáztatok. Marad a levelezés egyelőre. Aztán ha túléljük, majd remélnem kialakul valami...
2020. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!