Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb ázsiai hölgynél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb ázsiai hölgynél hogyan kéne ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszúnak fog tűnni, de könnyen olvasható, csak tagolom.

Alapok:

Én: 22 éves fehér magyar férfi.

Ő: 35 éves kínai hölgy.


Nemrég elkezdtünk beszélgetni egy randioldalon, de minden nap elég sokat beszélünk, már elég sokat megtudtunk egymásról.

Pár napja találkoztunk először.

Tudja, hogy nem vagyok "sárga-lázas", az, hogy ázsiai nem számított a választásomban.


Én a komoly kapcsolat híve vagyok, Ő is elismerte, hogy néha olyan a gondolkodásom, mint a 40-eseké.

Ő itt él Budapesten, de csak nem olyan rég óta. Ő is stabil kapcsolatot keres.

Nem akar tipikus háziasszony lenni, a karrierje és az utazás érdekli.

Nem görcsöl rá, hogy 30 felett még nem házas, tehát nincs meg a sztereotipikus "ázsiai" gondolkodásmódja.

Viszont a nyugati stílushoz, az ölelésekhez, pusziszkodáshoz, átkaroláshoz, túlzott közvetlenséghez sincs hozzászokva. Valahol a kettő között van.


Gondolkodás, életfelfogás szempontjából majdnem mindenben megegyezünk, de természetesen megvan a kicsi, egészséges mértékű különbözőség is.


És akkor a probléma:

Hiába vesz komolyan, és néha flörtöl; tett pár megjegyzést arról, hogy fiatal vagyok hozzá, valamint néha nagyon kicsit úgy érezni, mintha most nem is, de a későbbiekben át leszek téve kistestvér kategóriába.

Viszont MÉG nem kerültem bele, ez biztos!


Érzi a stabilitást részemről, megbízik bennem, jók és változatosak, izgalmasak a beszélgetések.

Majdnem minden tökéletes! (Ő fogalmazott így)


Az egyetlenegy probléma, a kor. Még csak nem is az, hogy mi lapulhat a kor mögött (hiszen mindenben jól kijövünk, ugyanabba az irányba tartunk, Ő állítja, hogy bőven 30-as, 40-es "színvonallal" rendelkezem), hanem maga a numerikus számadat ami zavarja.


A végső kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne ezt kiküszöbölni, hogy ne kerülhessek át barát- vagy tesózónába és megmaradjon (mert jelenleg még áll) hogy férfiként néz rám?


---

UI.: Tényleg bocsi a hosszú szövegért, de mivel nem szeretnék túlságosan közhelyes, általános válaszokat kapni, inkább specifikusan az én helyzetemre, esetemre valókat, úgy gondoltam nektek is könyebb, ha a lehető legtöbb információt megosztom előre és nem válaszonként kell kiszednetek belőlem!


Előre is köszönöm mindenkinek!



2020. máj. 5. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Először is tényleg nagy a kor különbség... fogad meg a tanacsom keres korban hozzád illőt mert ez talán futó kalandra működne! Amugy az ázsiaiaknál ez szinte természetesen hogy még mindig nincs család! (Nagyon soknál) általában van egy réteg aki olyan 40-45 fele tervez gyereket... na most ha mindenképp ezt akarod akkor lépj! Hívd el randira ígyatok egy kis bort és ha már utazas érdekli akkor menjetek el megnézni azokat a szép budapesti vilagoroksegeket mert sajnos tényleg páratlan a világon! Ahogy írtad nem rég él itt szóval van még bőven! Pl bazilika, Országház, terrorház, zsinagoga, hősök tere (habár az mar az elso nap átmegy rajta mindneki) a Boros vacsora meg azert kell hogy ellazuljatok na akkor kicsit mozdulj rá finoman ne erőszakosan ne görcsösen!
2020. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az természetes hogy át mész kisocsibe hiszen sokkal fiatalabb vagy! Ez még kapcsolatban is igy van! Ha a nő már 3 evvel idősebb
2020. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha amugy olyan jol megy minden akkor randizzatok ne légy tökéletlen legyél férfi és Ted meg az elso lépést mindig!
2020. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Szex!

Flörtölj, udvarolj, nyomulj rá, tedd egyértelművé, hogy közöttetek férfi-női viszony van, ennek megfelelő célokkal.


Mióta él Európában?

2020. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt magát zavarja a szám, akkor nem látok sok esélyt.

Ha "csak" a környezete volna, akkor is nehéz dió.

Hajrá!

2020. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4:


Egy éve él itt Budapesten egy már korábban ideköltözött barátnőjével (akivel szintén jól kijövünk, barátok lettünk a videochatek alatt). Tavaly márciustól szeptemberig végigjárták Budapestet (teljesen) és az ország lényegesebb turista pontjait (Héviz, Debrecen, Egri vár, Visegrádi vár, Kőszeg, Balaton szebb helyei, Tihany, Villány, Keszthely, stb. (csak párat emeltem most ki).

Mutatni már nem tudok neki semmit sajnos.


#1/#3:

Mi számít randinak?

Az első találkozón itt a hétvégén, délután 2-kor találkoztunk, a kedvenc színű kedvenc virágával mentem, sétáltunk, beszélgettünk, közben meghívtam egy csodával határos módon nyitva lévő kávézóban egy teára (tearajongó, a kávéért nincs oda).

Úgy elment az idő, hogy este 9 lett, mire a lakásához értünk. Viszont egy ilyen társasház szerűségben él, ahol 4 vagy 5 minigarzon van együtt egy nagy közös konyhával (viszont a minigarzonok külön nyílnak, de a konyhán keresztül). 2 lakásban nagyon idősek (70 felett) laknak és kérték, hogy a jelenlegi helyzetben ne menjek be, mint idegen. Ezt tiszteletben tartottuk, és még több, mint másfél órán keresztül beszélgettünk a ház lépcsőjén. Utána már mindketten fáradtak voltunk, elváltunk.


Viszont hozzánk sem tudunk jönni, mert én az ápolásra szoruló, ráadásul veszélyeztetett kategóriába tartozó édesanyámmal élek, aki szintén nem enged be mást a lakásba jelenleg (még a bátyámat sem, akinek még be kell járni a munkahelyére emberek közé).


#2:

Ha már fixen kapcsolatban lennénk, nem is zavarna ha kisöcsiként kezelne. Így viszont, hogy előtte történik, kissé aggaszt.


#5:

Köszönöm, próbálkozom!

2020. máj. 6. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem korkulonbseg nekem. Es minden ember kulonbozo ertelmileg, testileg azonos korosztalyban is. Nem felnek, ha o nem. Te vagy konnyebb helyzetben ujrakezdeni. Emberek igy is ugy is szetmehetnek. Ha jo, akkor en nem szamitgatnam a jovot.
2020. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Én pl 1 évvel fiatalabb pasival se jönnék össze, nemhogy ennyivel. De ez nem törvényszerű. És az sem az, hogy átmész kisöcsibe mellette. Szerintem tud egy férfi olyan határozott, domináns, komoly ember lenni, hogy ennyi korkülönbséggel is még a nő nézzen fel rá. Szerintem a társadalom "nyomása" miatt tartotok ettől, ami belétek lett sulykolva. Hogy hogy is néz ez ki az utcán mit gondolnak mások, pedig ha ti ketten boldogok vagytok ez nem számít. Szurkolok, és sok boldogságot!😊
2020. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy számít-e a korkülönbség, az csak kettőtökön múlik.

Számos ismerősöm van, akik között számszerűen viszonylag magas a korkülönbség, és a nő az idősebb: 7,10, 14 évvel. Boldogok.

És a fordítottjára is igaz: a 20-30 évvel idősebb férfi.

Ha megvan a szellemi-lelki kapocs, a két világ kapcsolódik egymásba,

akkor hosszú távon működik.

Ne agyaljatok, hanem éljétek meg a lehetőségeiteket.

Amúgy a két különböző kultúrát nehezen lehet összecsiszolni, de nem biztos, hogy reménytelen.

Jómagam nem vagyok híve az élesen különböző kultúrájú keveredésnek,

mert az egyiknek mindenképpen fel kell adnia magát.

2020. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is utasítottam már vissza srácot azért,mert egy evvel fiatalabb volt,de aztán végül mindig világos lett számomra,hogy csak nem tetszettek annyira,és ezt rá fogtam a korukra. Hiába beszélgettünk jót,nem mozgattak meg belsore. Aztán volt egy srác,aki tőlem 2 evvel fiatalabb volt,na ő annyira tetszett,hogy eszembe sem jutott a korkülönbség.


22N

2020. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!