Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nektek ez jól esne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek ez jól esne? Aranyos vagy túl sok?

Figyelt kérdés
Nem tudok találkozni párommal még pár hétig. Ezért küldtem neki egy verset, amit én írtam illetve egy általam készített rejtvényt, amiben az lesz a megoldás, hogy tiéd a szívem. A feladványok pedig a szeretlek szó különböző nyelveken.

2020. máj. 12. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A verset nem tudom értékelni, mert nem írtad ide. Az ötlet jó, de kivitelezés még lehet gyenge.

A rejtvény aranyos, bár én nem szeretem őket. Mondjuk nem nekem készítetted, úgyhogy ez mindegy.


A lényeg, hogy gondoltál rá és időd fordították a meglepetésre. Ez mutatja törődést, ami fontos számomra, tehát igen, jól esne.

2020. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa, aranyos.
2020. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értékelném az igyekezetet, de nekem egy kicsit nyálas lenne ahhoz, hogy igazán tessen. A laza, vagány dolgokat jobban kedvelem, érzelemkifejezés terén is.
2020. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt iszonyúan eltúloztad. Ennek az elolvasásától is hányni támadt kedvem. Bízzunk abban, hogy a párod legalább az igyekezetet értékeli.
2020. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Sztem nyálas. Nekem nem jönne be annyira. Ink beszéljük meg, h hova megyünk, ha találkozhatunk.
2020. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát egyén függő... én pl annyira nem szeretem a költészetet de aki szereti annak ez jó... valamint az ilyen rejtvényeket sem...

inkább beszélgessünk vagy valami nem az hogy nyájas hanem csak nem az esetem a vers vagy a rejtvény... inkább mondja ezerszer egy nap hogy szeret mint a vers vagy a rejtvény azt ezerszer jobban értékelem!

2020. máj. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kicsit sok lenne, meg szerintem kissé infantilis is. Sorry.
2020. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és művészlélek... de szerintem a vers is bőven elég lenne. Már ha ő is ilyen beállítottságú. Ha nem, akkor valami egyszerű, ám nagyszerű meglepetés jobban ütne. Mondjuk pár hét múlva egy vacsi, amiről ő nem tud.
2020. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő is írt sok sok verset hozzám. Mindketten ilyen beállítottságúak vagyunk. Hát a rejtvényt is megkapja, most már lesz, ami lesz. :)
2020. máj. 13. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!