Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 évesen nem voltam szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen nem voltam szerelmes, nem is csókolóztam ez nagy baj ugye?

Figyelt kérdés

Telik az idő a lányok terén nem jutok előrébb.

Nem találok egy lányt sem akivel ismerkedhetnék, és nagyjából bejön a viselkedése is.

Teljesen azt érzem hogy nekem már sosem lesz senkim:/

Pedig nagyon szeretném és megbecsülném a barátnőmet ha lenne.


Ennyi idősen már gond ez az állapot, jól gondolom?


2020. máj. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem.
2020. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

De, nagy gáz. Te is tudod, hogy igen.


De majd jönnek mindjárt a megnyugtató hazugsággal, hogy minden oké. Azt javaslom, ne hallgass rájuk, hanem fordulj szakemberhez.

2020. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Derwer ***** válasza:
100%

26-27 éves koromig nem volt senkim. 32évesen házas vagyok, fiam van.


Nem, nem előny, ha ennyire kimaradtál az ilyen jellegű szocializációból. De nem is baj, ez vagy te, fogadd el és ha úgy érzed szeretnél barátnőt akkor keress, tégy érte.

2020. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Utóbbi elég gáz, pedig rengeteg prosti van. Szerelmes még én sem voltam.



37/F

2020. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én erre 20 évesen stresszeltem rá, és (ittasan) megkértem egy haveromat, hogy tanítson meg, meg hogy legalább elmondhassam magamról, hogy smároltam már. Inkább volt kínos mint jó érzés :DD De hátha van neked is ilyen haverod/barátod, aki segít:)
2020. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!