Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társkereső oldalon,profilképen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon,profilképen,mennyire figyelitek,hogy mi van a háttérben?

Figyelt kérdés

Én már találkoztam elég kiábrándítóakkal.


Pl

A képen,a háttérben a szoba kupis,a ruhák az ágyon szanaszét hajigálva,vagy az illető kocsmában vagy dohányboltban dolgozik,és a háttérben sorokban áll az alkoholos üveg.Mosatlan,koszos poharak az asztalon,oszló tapéta:D


2020. máj. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én mindig megnézem alaposan :)


32F

2020. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én nem vagyok fent egyetlen társkeresőn sem, de ha fent lennék, én is néznem a hátteret.

Sőt pl facebookon ha látok egy képet valakiről, akarva akaratlanul is észre szoktam venni egy két furcsaságot. :D

2020. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent nézek, sokat tud mesélni egy kép.
2020. máj. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megfigyelem, sokatmondó, hogy milyen képet rak ki magáról valaki. Pl. nem zavarja az enyhén szólva rendezetlen háttér, vagy nem is látja magát reálisan. Az se kutya, amikor olyan profilkép van feltéve, ami úgy van levágva, hogy az ex fél füle/karja/keze ott maradt.
2020. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciki, ha a háttérben ott mosolyog a guminő. :D
2020. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én eléggé szoktam. Nyilván nem úgy, hogy "ha nem Bora-Bora van a háttérben, az ciki", hanem pont ezért szoktam megfigyelni a hátteret, hogy kiderüljön, mennyire igényes az illető. Sajnos elég sok igénytelen ember van.

Teljesség igénye nélkül, amit láttam:

- dzsuvás tükör / szekrény

- háttérben vki melltartója (férfi profil ráadásul... legalább lehet tippelgetni... anyukáé? feleségé/barátnőé? esetleg a delikvens transzvesztita?)

- ruhakupacok, kupi a háttérben, szemét, mosatlan tányér

- mindenféle random dolog a komódon / cipősszekrényben / fürdőszobai szekrény... a kotontól kezdve Canestenig mindent láttam

- levágott ex / haver

- háttérben mászkáló kisgyerek

- webkamerával lekapott fotó magáról, amit a gép előtt ül, fekete támlájú széken, amikor a saját haja fekete


meg az is jó, amikor olyan dolgok ott vannak a háttérben, amiket ha egy bűnöző vagy hacker jobban elkezd vizsgálni, csakhamar ki tudja fosztani (bankszámlakivonat, számlák, levelek, céges belépőkártyatartó stb.)

2020. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!