Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általában hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hány éves korig szexelnek a párok?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta érdekel

És a miértje is



2020. máj. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyén függő. A nőknek általában sokkal hamarabb elegük lesz belőle. A férfiaknak meg nem áll már fel, de hát arra ott a tabletta.
2020. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Páronként változó.

Ismerek olyan párt, akik elmondás szerint, közel a 80.-hoz is havonta kb. egyszer megkívánják egymással a szexet.

Nem tudom mond-e Neked valamit ez a folyóiratnév: "Élet és Tudomány". A neve adja, hogy nem bulvárlap volt. Évtizedekkel ezelőtt olvastam benne egy tudományos cikket az idősek szexualitásáról. Ott említették, hogy egy 81 éves férfitől azért vált el a 79 éves felesége, mert a férj még hetenként 2-3-szor szexelni akart... Bizonyára kirívó eset (főleg a gyakoriság miatt), de ilyen is van. Minden a két fél (a pár) megegyezésén és képességein múlik. Csak mosolygok, amikor a 60 éveseket itt a Gyk-en egyes fiatalok tehetetlennek vélik... Lehetséges, de van ennek fordítottja is!

2020. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Ez engem is érdekelne..

Egyébként annyi érdekességet én is tudok mondani, hogy egy gyógynövényes mellett dolgoztam és az ottani eladó mesélte hogy egy 70 körüli néni valami "vágyfokozót " keresett, mert mondta, hogy nem bír az öreggel..aki jóval 70 fölött volt.

Megmosolyogtam.

Nem olyan mint a mai nők..

Hogy fáj a fejem..

Egyszerűen csak próbál kedves lenni és megoldást keres.

2020. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, 53 éves. Heti kettő a minimum. Ha nincs, maszturbálok. Annyira már nem "tocsogok" mint fiatalabb koromban de nem vagyok még száraz.

Csak érdekességképpen írom le. - 20-as éveimben hol így hol úgy. Volt kapcsolatom ahol gyakori volt. Amikor megszűnt sokáig szünet. - 30-as éveimben mint kisgyerekes anyuka háttérbe szorult nálam a szexualitás. Volt, hogy 3 hétig sem volt semmi, mert ÉN esténként bealudtam. Visszagondolok, elég is volt akkor ennyi. -40 + a mai napig: Valami történt ,igen megnőtt a libidóm. Felfedeztem a szex adta élvezetet.Igazából naponta, két naponta is benne lennék.....

2020. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!