Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el neki vagy sem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy sem ?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja ismerkedek egy sráccal,párszor találkoztunk és én beleszeredtem.

Nem tudom mondjam el e neki vagy sem? De igazából félek mert ő nem tudom mit érez sőt az is lehet hogy ezzel majd csak eltávolítom magamtól.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki ? Vagy inkább várjak még kicsit vele ?



2020. máj. 23. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel eltávolítod őt magadtól, akkor valószínűleg nem is akart tőled semmit. Amúgy két hónapi ismeretség után hogyhogy nem jutottatok még el odáig, hogy eldöntsétek, akartok-e egymástól valamit vagy nem? Meg egyébként ő is simán kinyilváníthatta volna az érzéseit ennyi idő után. Nem értem, minek ennyit húzni az időt, és hogy akkor miről szóltak a beszélgetéseitek és a találkozóitok.
2020. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De eltudjuk dönteni mit akarunk,de még nincs úgy konkrétan kimondva, hogy akkor együtt.

Az pedig,hogy minek eddig elhúzni az időt csupán nem szeretnénk elsietni a dolgokat,szépen lassan mindent a maga idejében.

2020. máj. 23. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt továbbra sem értem. Ha tudjátok, hogy mit akartok, és ha gyakorlatilag együtt vagytok, akkor miért jelent ekkora problémát az, hogy elmondd-e, amit érzel? Nem tudom, mire vártok, ha jól kijöttök egymással, vonzódtok is egymáshoz. Két hónap alatt már simán eljöhetett volna annak az ideje, hogy komolyan megbeszéljétek a közös dolgaitokat. Persze ez a ti dolgotok, csak számomra furcsa, hogy két hónap után még mindig itt tartotok.
2020. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel, ha tényleg minden úgy van, ahogy leírtad, akkor nyugodtan elmondhatod neki. Ideje megbeszélni, hogy ki mit szeretne a másiktól, bár ez hamarabb is megtörténhetett volna.
2020. máj. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem szexelnek.
2020. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bátortalannak látod a fiút, akkor léphetsz, de én azt tanácsolom, hogy várj még. Legalább tegyen célzásokat, aztán Te is kirukkolhatsz az érzelmeiddel.

Ffi.

2020. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen eléggé bátortalan ahogy én láttam rajta és az érzéseiről is fél beszélni pedig én már mondtam neki, hogy nyugodtan mondja el ahogyan érez.

Vagy talán az is lehet, hogy keresi a megfelelő alkalmat illetve kell még kis idő neki

2020. máj. 24. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Két hónap azért kell, hogy elegendő legyen neki ahhoz, hogy megszólaljon!

Ám, ha valóban úgy ítéled meg, hogy nem tudja, hogyan és mivel kell elkezdenie, akkor indíts Te.

Egy iskolába jártok, együtt dolgoztok, együtt utaztok? Mindenhol van alkalom arra, hogy "egymásba botoljatok".

2020. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!