Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi szerelmes, attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes, attól még vágyik más nőkre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy észreveszik a csinos nőket, nem vagyok naív.

A kérdésem inkább az, hogy tényleg nagyon meg kell emberelniük magukat, hogy nehogy hülyeséget csináljanak? Illetve lehetnek akármilyen szerelmesek, még a boldog rózsaszín ködös időszakban is ha meglátnak egy csinos lányt, azért eljátszanak a gondolattal?

Ennyire máshogy vannak beprogramozva a férfiak és a nők? Számos esetben van erre példa a környezetemben. Hiába van valakinek egy nagyon csinos és értelmes barátnője, sosem lesz elég neki...



2020. jún. 3. 08:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Teljesen egyetértek. Nekem is előfordul, hogy megtetszik egy másik nő. Ettől független nem kezdek el agyalni rajt, hogy mi lenne ha. Sőt, annyira távolságtartó leszek, hogy volt olyan aki azt gondolta emiatt, hogy utálom. Én jobb szeretném ha csak a feleségem tudna ilyen érzéseket kelteni bennem, de sajnos nem olyan világban élünk.
2020. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Én nem.
2020. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
9 Még szép, hogy nem csalom meg.
2020. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként mondom, hogy amikor szerelmes vagyok, nem vágyok más nőre.
2020. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez már ilyen gondolatrendőrség kategória. Nem mindegy hogy kit nézek meg magamnak ha nem bújok vele ágyba vagy kezdek azonnal flörtölgetni vele?
2020. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A kedvencem az, amikor szándékában áll megcsalni de, akinél próbálkozik, nem hajlandó rá.

Szóval a szándék megvan csak nem lesz belőle semmi...


Volt olyan, akiről kiderült, hogy a kapcsolat során próbálkozott más lányoknál/fiúknál, de kosarat kapott...irogatott régebbi barátnő/barát jelölteknek


Legyen szó nőről vagy férfiról.

2020. jún. 3. 11:15
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Aki valóban szerelmes, az nem vàgyik màsra. Aki màsra vàgyik, az nem szerelmes. Ennyi.
2020. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem.
2020. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!