Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha szombat este buliban látnátok Palvin Barbit és állandóan szemezne veletek és közbe nyalogatná az ajkát?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Felébrednék.
2020. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolnám, valami komoly fogadást elveszíthetett, hogy ilyen hülyeséget csinál.
2020. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Na ez az a tipikus kérdés, amikor a kérdező saját vágyát akarja kiírni magából, pláne, hogy azért érzi, hogy soha nem fogja megélni....

Felejtsd el a Barbit, csak önmagadat hátráltatod.

2020. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Tekintve, hogy nős vagyok, jóval fiatalabb nálam és nem jön be az ilyen kihívó, számomra közönséges viselkedés, semmi jót nem gondolnék.

Amúgy pontosan mi a célja a kérdésnek?

2020. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Van palija a Barbinak, az ugye megvan?
2020. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Hát...


Egyrészt meglepődnék, mert sosem járok szombati buliba. Hogy kerültem oda?


Mivel nem tudom hogy néz ki vagy kicsoda az a Palvin Barbi így nehéz lenne azt mondanom, hogy "nahát, ő pont úgynéz ki". De az itteni kérdések alapján valami hiperszőke plázacicának képzeltem mindig is, az az itteni "nagy ideál" sokaknak.


De amúgy valószínű azt gondolnám, gúnyolódik akárki is ő. És általában igazam is lenne. De alapvetően nem figyelnénk egymásra, mert egészen más világ, nem is lennénk jóban.

2020. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nevetnék, meg nézegetnék a hátam mögé.
2020. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Keresném a rejtett kamerát.
2020. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, nekem nem jön be, így elfordulnék.
2020. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindkettőnknek van párja, szerintem meghívnám egy italra, és elbeszélgetnék vele.
2020. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!