Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hagyjam ott "erőszakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyjam ott "erőszakkal", ha szeretem?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, sok dologban hasonlítunk, közös az érdeklődési kör 90%ban,idáig a jövőkép is család terén,sokat nevetünk, a szex is jó, ám az erős személyiségünk miatt, a viták élesek és sűrűk.

Lobbanékony természet, nehezen viseli a kritikát, és szereti sokszor, ha úgy történnek dolgok, ahogy ő várná, illetve eléggé sértődékeny, viszont fordítva nem válogatja meg néha a szavait. (az én hibám az, hogy ha valamiben tudom hogy igazam van vagy megsértenek, és nem hallgatják meg,nehezen állok le) Mostanában nagyon sokszor mondja azt, hogy "nem illünk akkor össze", keressek mást, vagy energiavámpír stb, aztán mégis oda lyukadunk ki,hogy elkeseredésében mondja. Na de ennyiszer? Másnap meg olyan, mintha kicserélték volna, újra imád. Teljesen megzavar. Jeleztem többször, hogy nekem ez rosszul esik, és úgy tudok változni én is, ha stabil mellette az életem, és nem vágnak hozzám ilyeneket.(ikrek ffi egyébként, ha vki hisz ebben)


Azt tudom, hogy szeret, mások is mondják, csak ő "ilyen hülye". Kérdezem én, tényleg van ilyen férfi, aki ezeket a dolgokat csak így kimondja egy élesebb vitánál, és mégsem gondolja komolyan?

Csonka családból jövök, és most már egyre inkább szorongok, hogy ha nem élnek a szülők, mi lesz velem, ha ilyen kapcsolatban maradok. Sajnos lelkileg ezt érintően instabil vagyok, és olyas valakit szeretnék magam mellé, aki megadja a biztonságot és támaszom lesz a nehéz időkben, mert nem lesz rajta kívül családom már. Ha erre gondolok, sokszor sírok egyedül, mikor más nem látja.


Bosszantó, hogy esetleg azért kell vége legyen, mert saját maga gátolja a fejlődést főleg, és ezt nem látja be..úgy elengedni valakit, hogy szeretem, ő is, de "nem illünk össze", hogy lehet? én mindig a megoldáson gondolkodom, ezért nehéz. Benne van majdnem 2 évem, és 29 éves vagyok. Félek a jövőtől is, hogy nem találni a mai világban olyan férfit, aki lehet támaszom, kedves, önzetlen és meg lehet vele beszélni dolgokat, emellett józan életű. Az instabilitástól "nem merek" szerintem kilépni sem. Menjek pszichológushoz? Olyan jó lenne ha néha kicsit más lennék, aki könnyen lezár dolgokat..


Ti hogy engedtetek el ilyen kapcsolatot? Azt sem tudom, hol kezdjem. Lelkiismeretfurdalásom van és félek attól, hogy megbánom. Nem picsogni akarok, csak jó lenne néhány őszinte tanács.



2020. jún. 12. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló szituációban voltam már én is, csak épp a másik fél szerepében. Sajnos csak egy valami segített, hogy észbe kapjak: amikor már majdnem vége lett, de még volt lehetőségem megmenteni a kapcsolatot. Le kellene vele ülnöd megbeszélni ezt, de úgy, hogy ez az utolsó lehetősége és nem lesz még egy. Ha tényleg szeret téged, akkor megpróbál változni.
2020. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de annyira nehezen viseli a kritikát, hogy ilyenkor támadásnak y veszi, jön az egó, és csak azért is rákontrázik, hogy ha így gondolom, akkor legyen is vége, mert láthatom, hogy nem illünk össze. Mintha szándékosan belemenne a rosszba, mert nem bírja elviselni. Eltelik 2 nap, rákérdezek, hogy ezeket ilyenkor komolyan gondolja e,és az a válasza, hogy nem, illetve nagyon kedves megint..de a veszekedés vele az halál..
2020. jún. 12. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolja, csak nem józan olyankor. Te is 'ilyen hülye' vagy, csak te más dolgokat csinálsz. Ő egy picit szélsőségesebb.

Tanuljátok meg egymást mielőtt valamelyiktőtök besokal.

2020. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!