Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Miért nem enged már odabujni magához? Miert nem ugy mondja mar a szeretlek szot ahogy regen? Miert nem ad csokot mar eleg regota? Puszit?

Figyelt kérdés

Nos a baratnommel 2 eve vagyunk egyutt. Alig ir, ha vissza is ir az elegge szukszavu.. mikor filmet nezunk vagy valami oda se buj hozzam, meg se puszil, es nekem nem is engedi,morcos. Alváskor is már kulon alszunk, pedig eddig egyutt. Tenyleg nem tudom mi a baja, en mindent meg adok neki :(

Van egy baratnoje akirol ereztem hogy nem vmi nagy iqval rendelkezo ember (en sem vagyok az de, hát..). Lett neki orrpiercingje, kitalalta, hogy leszbikus. Lam lam, nem oly reg a baratnom mar mondta, hogy szeretne piercingjet es leszbikus. Szereti a lanyokat is. Sokkal tobbet log vele, velem alig foglalkozik, pedig azt mondja engem szeret. En nagyon szeretem meg igy is. A feneket se nezhetem,foghatom meg 1 mp-re sem. Megtiltotta.

Ha pettingelesre kerul sor, csak o van kielegitve, en erjem be hogy max. recskazok a seggere.. Persze meg erre is morcos.


Nem tudom elengedni, mert miota Apu meghalt azota o az aki az akit szeretek ugy igazan :(

Valami tipp hogyhogy tudnam ujra meghoditani? Mitevo legyek? Osszeveszik velem a semmin, barmit mondok lehurrog :(

Nem nem fogom elengedni akor se ha fegyvert fognak ram :(

Ossze vagyok torve

:(

Valaki tudna esetleg segiteni?


Mondom neki h szeretem o ilyen mi a fnak szolsz hozzam valasszal: en is teged


Valakii :(



2020. jún. 22. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvastam végig, csak a feléig és azt gondoltam, ezzel nem rombolom az agyam.
2020. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érted meg, hogy már nem szeret téged, akkor szenvedj csak tovább.
2020. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak leáldozott sajnos, szakíts vele, még ha nehéz is.
2020. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fejen állsz, akkor sem kellesz neki!
2020. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgynézki hogy már nem szeret...
2020. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbáld meg valahogy elfelejteni. Ez a csaj már fix nem szeret.
2020. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem szeret, ez a nagy fájó igazság. Egy döglött kapcsolathoz ragaszkodsz. Legyen inkább tartásod és szakíts.
2020. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 10-es skálán a 4: nem szeret, 5: langyosan elvan veled, 6: szeret, 7: jól megvagytok és vannak közös programok, 8: egymásnak éltek minden nap stb., akkor te valahol 2-3 között mozogsz nála.

Nem kell szakítanod vele, fog majd ő. 7 milliárd ember van a bolygón, lesz más nyugodj meg.

2020. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!