Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmesek vagytok, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmesek vagytok, ti is imádjátok a másiknak minden porcikáját?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ilyen rózsaszín köd? Megismerkedtem egy sráccal, és szó szerint minden porcikáját szeretem. A haját, a kezét, a fülét, a nyakát, a lábát, tehát a feje búbjától a lába ujjáig mindent. Ez el fog múlni?

#szerelem #telhetetlenség #erős szexuális kisugárzás
2020. jún. 28. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen el fog múlni, de ez normális. A szerelem már csak ilyen.
2020. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Pár év múlva pedig majd minden porcikája idegesít. Ilyen ez.
2020. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De kár, mert ez nagyon jó érzés.
2020. jún. 28. 13:04
 4/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Igen, ilyen a szerelem. Amikor szerelmes vagy valakibe akkor kívánod őt a nap minden percében testileg és lelkileg is. Állandóan vele akarsz lenni, állandóan érezni akarod őt. Ez teljesen normális érzés.
2020. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
majd az elvonási tünetek alatt meg a falat fogod kaparni.
2020. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös, igen, igen :D Pontosan így érzek :D Mindenkinek ment a zöld pipa :)
2020. jún. 28. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
igen ez normális, de elmúlik majd..
2020. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. A büdös lábát, hónalját biztos nem szeretném, sőt ráparancsolnák, hogy indítson zuhanyozni
2020. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as én még megizzadva sem érzem büdösnek a párom, de persze az ebből fakadó igénytelenség az más tészta, nem kezdek olyanokkal. :)
2020. jún. 28. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 10 év után is így nézek a páromra. Hatalmas baromság, hogy a szerelem és a rózsaszín köd elmúlik. Ha dolgoztok a kapcsolaton és önmagatokon akkor nem fog elmúlni, 20 év múlva is imádni fogjátok egymást.
2020. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!