Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelemből ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelemből ki lehet valaha szeretni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy bármennyi lánnyal találkozom, bármennyi kapcsolatom is van, mindig úgy érzem ő az igazi, holott a racionális énem pontosan tudja hogy egyikünk se tudná megadni a másiknak amire vágyik...?

2020. jún. 30. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Persze. Nekem az első szerelmem nagyon kis cuki volt alsóban, de még gimiben is éreztem iránta valamit. Aztán, egy nagyképű mondatától teljesen kiábrándultam belőle egy életre... :D Rájöttem, hogy nem olyan tökéletes és jó, mint amilyennek elképzeltem.
2020. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Az első szerelemnek megvan a helye. A múltban.

Nem szabad senkit hozzá mérni.

Azért mert az első volt, nem biztos, hogy ő tett volna

boldoggá, mint ahogy nem is tett, mert nem teljesült be.

2020. jún. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Klasszikus példája vagy annak amikor vki a szerelembe szerelmes, nem pedig az emberbe. Ami már nincs azt könnyű idealizálni, misztifikálni. Sóvárgás, nosztalgia, ábrándozás. Elmúlt, fel kell dolgozni, el kell engedni, tovább kell lépni.
2020. jún. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy igazából nekem sem sikerült soha, pedig 47 éves vagyok, sok párkapcsolatom volt azóta. De ha néha eszembe jut, akkor még mindig van bennem egy fájó hiányérzet.... És olyankor tényleg hiányzik.
2020. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20 éve a férjem, nem tudnám nem szeretni. 😊
2020. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a 3. valaszolonak teljesen igaza van.

en is teljesen belebolondultam a paromba, es sok ev utan vege lett. azt mondta szeret, erzem en sem tudom felejteni ot. kulon szenvedunk mindketten.

2020. júl. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!