Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Van olyan köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan köztetek, aki szereti a barátnőjét/feleségét, de külsőleg ( már) nem tetszik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Persze ilyen előfordul, nyilván ahogy öregszik egy nő már szebb ugye nem lesz, meg sokan a terhesség után elhagyják magukat!


De ez az élet rendje, nyilván mi férfiak sem fiatalodunk már.


Ez miatt nem kell elhagyni ha szereted.


Bár azért ha egy nő teljesen igénytelen és válik és durván elhizik akkor azért lehet érdemes koccolni!

2020. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nálam ez a helyzet, igen.
2020. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

#1 előfordulhat, hogy egy nő szebb lesz idősebben.

Bocs az offért.

2020. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Igen, a Magyar Nepmesekben de mi most a valóságról beszélünk!
2020. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A valóságban is.
2020. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki 50 évesen szebb mint 25 évesen akkor ott valamit nagyon nagy gond volt, vagy átalakító műtét!
2020. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer kérdeztem erről a férjemet, és azt mondta, hogy ha őt megöregedve is elfogadom, akkor ki ő aki nem fogadna el engem. Emlékszik milyen voltam fiatalnak, középkorúnak, és most a vége felé,ismeri a jó-rossz hibáimat és nem cserélne le, és nem akarja, hogy újra 29 éves legyek.El msem tudja képzelni magát egy huszonévessel.


Nekem ennyi elég. Aki ezt nem tudja elfogadni a házastársától, azt tényleg nagyon tudom sajnálni. Lehet, hogy divat lecserélni a házastársat, de a társ, valódi társ nem cserélhető, mert abból 1 db van. Akár fiatal, akár idős-1db a lényeg.

2020. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Szükségtelen lesarkítani :) de én pl. jobban nézek ki most, a negyvenes éveim közepén, mint mondjuk tíz éve. Jobban odafigyelek a külsőmre, minden szempontból (súly, izomzat, frizura stb.), ez párosul a szerencsés génekkel.

De ez már tényleg off.

2020. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7+ Egy társ, az nem egy tárgy, ami ha elhasználódik félredobjuk, és megyünk egy újat "venni" a boltba.

Azt aláírom, hogy egy fiatal nehezen, vagy képtelen megérteni még az idő múlását, de egy egészséges személynek nem okoz gondot, egy hozzá közelállónál elfogadni az idő múlását.Hiszen nem a testéért szereted az embert, hanem, a teljes valójával, lelkével és egyebekkel.

2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7, 9

Nagyon egyetértek!

2020. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!