Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tesz egy férfi, ha foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz egy férfi, ha foglalt nőbe lesz szerelmes? Kimutatja? Inkább elnyomja ezt az érzést? Esetleg közeledik?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, én úgy tudok érzelmeket táplálni egy nő iránt, ha valamilyen szinten érdeklődés jeleket mutat felém, egy párkapcsolatban lévő nő ilyet nem tesz, én meg elvből nem mászok rá foglalt nőre, tudom sokan mondják, hogy az a nő foglalt amin fekszenek, de ha belegondolok, én se örülnék, ha valaki rástartolna a barátnőmre.
2020. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, és ha egy kapcsolatban lévő nő érdeklődést mutat feléd, akkor sem?Mert ilyen is létezik ám, sokan vannak rossz kapcsolatban, de addig nem lépnek ki belőle, amíg nem biztosítják be az újat.
2020. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 Kényes téma az általad felsorolt feltételekkel, de úgy is nemleges a válaszom, és le is írom miért.

nem szeretem az olyan párkapcsolatokat, ahol egymástól függenénk, legyen a Nő is olyan, aki nem ijed meg, ha egy kis ideig akár egyedül marad, ne azért legyen valakivel, mert nincs más lehetőség, és csak akkor lépjen, ha van kihez mennie. Zárja le a múltat, ha úgy látja nem megy, és induljon tiszta lappal.

2020. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13 as. Egyetértek . Nem szeretem a társfüggő emnereket én sem. De légyszíves ne térjetek el a tárgytól.
2020. júl. 26. 12:29
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, 13-as ismét:

Inkább azt mondanám, mit tennék, mindenképp elfojtanám, mert nem tennék tönkre egy működő párkapcsolatot, közeledni eszembe sem jutna ezen feltételek mellett, de mint írtam, kettővel feljebb, nem tudnék érzelmeket táplálni, az hogy tetszik, vagy bejön esetleg, más téma, de nem lennék szerelmes, pláne nem élném bele magam.

Fontos, hogy csak saját példámba tudtam nyilatkozni, nem mindenki él a valóságban.

2020. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát igen! Sajnos nem! Sok a gerinctelen féreg
2020. júl. 26. 16:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!