Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik munkatársamba hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Mindig őt nézem és ezt már ő is észre vette. Mikor észre veszi hogy nézem rám mosolyog és néz 😊

Nekem nagyon bejön és a szemeibe vagyok nagyon szerelmes gyönyörű szeme van😍

Nem nagyon beszéltem meg vele. Amikor beszélünk akkor csak munkáról. Ha rá írok szerintetek mit fog rólam gondolni?



2020. júl. 16. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha meg nem is nagyon beszeltel vele hogy lehetsz bele szerelmes? Azt sem tudod, milyen ember. Tetszik neked persze, de ez nem szerelem.


Amugy meg a pasik kiakadnak a libaktol, akik csorgatjak utanuk a nyalukat, konnyu preda, nem kell nekik. A legjobb, amit tehetsz, hogy elkezdesz baratkozni vele mint barmilyen mas emberrel, nem pedig egybol a szemebe mondani, hogy tetszik neked. Lehet, hogy miutan megismered, mar nem is fog tetszeni.


Keress valamit az iroasztalan, ami teged is erdekel es kezdj el arrol beszelgetni. Ha nincs bennetek semmi kozos, akkor az egesznek ugysem lenne ertelme.

2020. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Írj rá, mit veszíthetsz?
2020. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Rád mosolyog? Honnan tudod, mikor szinte minden munkahelyen maszkot kell hordani lassan 3 hónapja?
2020. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nem kötelező. 😊
2020. júl. 16. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

4.


Hát persze.

2020. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd békén.
2020. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer élünk, írj Rá!!
2020. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt fogja gondolni, hogy egye kutya, egy kóbor numera belefér.
2020. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj rá, lehet hogy ő is -beszélgetne 🙂 25n
2020. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!