Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire fontos, hogy a párotok vegyen nektek (vágott) virágot?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Rendszeresen szeretnék kapni a páromtól virágot
Néha szeretnék kapni virágot
Nem érdekel, hogy kapok-e vagy sem
Nem szeretnék virágot kapni, inkább más ajándékkal fejezze ki a szeretetét
Nem szeretnék virágot kapni, és egyáltalán semmilyen ajándékot se
53 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
A virág nagyon snassz. Ha már ajándékot akar adni, akkor az legyen egy wellness hétvége. <3
2020. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A cserepes virág még oké, egyszer kaptam egy kaktuszt és nagyon szerettem, de vágott virágot egyáltalán nem szeretek kapni. Nyomasztó hatása van, tök feleslegesen nyírják ki a növényt, hogy utána 3 nap alatt ki lehessen dobni.. Ha valami személyre szabott apróságot kapnék, azt értékelem, mert szeretem a figyelmes gesztusokat, de egyébként nem az ajándékozás a szeretetnyelvem és nem szeretem kifejezetten. Ezerszer inkább valami közös élmény.
2020. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ne vegyen vagott viragot, szeretem a novenyeket, de nem halottan
2020. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Kaktusz? Milyen szép jelentése van. Szép az nem vagy, de legalább szúrós.
2020. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
4 Én szeretem a kaktuszokat, szerintem szépek a tüskéikkel együtt és legalább nincs macera a gondozásával. Ezerszer inkább az, mint valami snassz rózsa, ami 2 nap alatt elhervad, annak aztán tényleg szép a jelentése :D
2020. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
5 Oké, elfogadom, hogy neked ez tetszik. Viszont virágokkal elég szép számú dolgot ki lehet fejezni, ezt neked is el kell ismerni: [link]
2020. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6 Értem én, hogy megvan a szimbolikájuk, de ezzel szerintem egyrészt sokan nincsenek tisztában (vagy csak pár virág esetében), másrészt nekem személy szerint a szimbolikája az, hogy leszedtünk egy szép virágot azért, hogy értelmetlenül megöljük. Ez felülír minden más szimbolikát és soha nem fog szimpatikussá válni ez a szokás. Kinek mi, tudom, hogy sokan szeretik ezt a gesztust, a kérdés szubjektív volt, a válaszom is az, nem kell egymást meggyőznünk.
2020. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdekel, hogy kapok-e vagy sem". Én erre szavaztam, habár inkább úgy fogalmaznék, hogy nem bánom ha kapok, de azt se ha nem.

A vágott virág nagyon szép, de sajnálom őket. A cserepeseket is szeretem, de egyébként nem a virág a kedvenc ajándékom, így nálam nem élvez prioritást. Ettől függetlenül tudok neki örülni, igazából én az a típus vagyok aki minden ajàndéknak tud örülni.

2020. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
A virág a szerelem jelképe, 1 szál rózsa is nagyon jól tud esni, hogy gondolt rád az illető, és fontosnak érzed magad, Nőnek. Sajnos kevés már az úriember, meg az ilyen nők miatt kezd kikopni "szegény virágot miattam vágják le" ahhhaa Magyarországon több ezer virágkereskedő és őstermelő húzhatná le a redőnyt és nem is palántolnának, tehát nem is lenne virág. Gondolom fénnyel is táplálkoztok.
2020. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szeretnék kapni virágot néha,de 18 év alatt csak 1x kaptam a férjemtől :(
2020. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!