Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mondani szép szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani szép szerelmes idézeteket?

Figyelt kérdés

Közeleg a barátnőm születésnapja és arra gondoltam, hogy az ajándéka mellé készítenék valamit ami személyesebb, nem anyagias, tárgyias.

Erre a kis apróságra szeretnék rá írni néhány szép idézetet, esetleg rövidebb verset.

Tudnátok ilyeneket írni?

Előre is köszönöm!


2020. júl. 27. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Elnézést, de ha személyeset akarsz, akkor miért nem te keresel vagy találsz ki valami eredeti, őszinte és kedves szöveget?


Ha már más gondolataid használnád személyes ajándékként, akkor keress valamit te.

2020. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvem sebesség percenként 2000 nyelvcsapás, ha engem megismersz, nem kell majd senki más.
2020. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: Képzeld én is keresgélek. De nem csak rá akarok írni valamit, hanem a legjobbat a sok valami közül. Ennek az a legjobb módja, hogy a kérdésem alatt összegyűlik pár és abból is tudok választani. Így nagyobb az esély arra hogy olyanra is ráakadok amire egyébként nem biztos.
2020. júl. 27. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Értem. Nem egyezik a véleményünk. Ettől még nem kell nekemugrani, én szépen írtam.Sok sikert
2020. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
"Örökké az enyém, örökké a tiéd, örökké a miénk" 28N
2020. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cépike cépike azonnal tudtam hogy ez az.
2020. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyanokat ne írj, hogy "Örökké". Az örökké az manapság 3-5 hónap.
2020. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!