Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha nektek nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nektek nem jön be egy srác, elhúzzátok a kezeteket, amikor ő megpróbálja megfogni vagy megsimogatni?

Figyelt kérdés
Olyan lányok véleményére lennék kíváncsi, akik nem rettegnek az érintésektől. Szóval ha egy srác megérintheti/megfoghatja a kezeteket, az azt jelenti, hogy 1. tudjátok, hogy közeledni akar hozzátok, és 2. bejön nektek az illető? A múltkor megérintettem egy lányt, akinek feltehetően tetszem, a rendelkezésünkre álló idő függvényében sokat viccelődünk egymással, komolyabb témákról is szót ejtünk néha, sokat mosolyog rám. Igaz, hogy ő mással volt elfoglalva, de megérintettem a kezét, kb. 2-3 másodpercig. Szerintem így is észre kellett vennie, de nem húzta el a kezét, és utána is ugyanolyan kedves volt, és azt is mondta búcsúzóul, hogy vigyázzak magamra, amit még sosem mondott korábban. Ezek alapján lehet esélye annak, hogy tetszem neki?

2020. aug. 2. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bejöttél neki, mit kell ezen magyarázni?:D
2020. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elhuznam, de mások nevében nem tudok beszélni.
2020. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is elhuznam.
2020. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. És egyébként akkor is észlelitek, hogy hozzáért az illető a kezetekhez, ha közben más dologra figyeltek? És ha nem tetszene nektek a srác, akkor azonnal távolságtartóbbak, ridegebbek lennétek, vagy úgy tennétek, mintha semmi sem történt volna?
2020. aug. 2. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztosan eszrevennem, mert alapvetoen nem szoktam annyira kozel kerulni olyan illetohoz, aki nem tetszik. Volt, hogy valaki seta kozben a kezet folyton az enyemhez csapkodta. Az elegge idegesitett.

Attol fugg kirol lenne szo. Ha egy kedves illeto, akkor nyilvan nem leszek goromba, de volt mar ra pelda, hogy kedvesen koptattam le valakit, aki szentul meg volt gyozodve, hogy koztunk alakul valami.


Ui: kicsit tulgondolod az egesz helyzeted..ne csinald ezt, mert idegesito...

2020. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önmagában nem feltétlen elég "jel". Persze nem írtál sokat, nem tudjuk, mi volt még köztetek, de én ebbe nem látnék még bele sokat.
2020. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Nem akarom itt leírni, mert eléggé egyedi eset. Ha gondolod, írj privit, és részletesebben is megírom. Amúgy pár embernek (pl. volt kolléganőknek) elmeséltem a teljes sztorit, és ők azt mondták, hogy jó eséllyel bejövök neki.
2020. aug. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!