Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy srác, akit régen már visszautasítottam egyszer?

Figyelt kérdés
Szóval régen (évekkel ezelőtt) tetszettem egy barátomnak, akit azért utasítottam vissza mert éppen összejövőben voltam valaki mással akibe nagyon szerelmes voltam. Ma már tudom, hogy óriási hibát követtem el azzal, hogy nem őt választottam. Rájöttem, hogy őt akkor még nem is ismertem igazán és pont azt az oldalát nem ismertem, amelyik miatt most nagyon tetszik. Szerencsére az ő nagyvonalúságának köszönhetően barátok tudtunk maradni, de néha érzem hogy egy falat húzott maga elé velem kapcsolatban és nem tud olyan nyitott lenni mint régen. Fogalmam sincs mit csináljak, mert hallom másoktól, hogy mennyire kikészült abban az időben és mennyire fájt neki az a visszautasítás. Attól félek, hogy ezen nem tudja magát túltenni és ezt nem tudom visszacsinálni. Hogyan adhatnám a tudtára, hogy most van esélye nálam, anélkül hogy bevallanám neki az érzelmeimet egyértelműen?

2020. aug. 9. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem felejtsd el.
2020. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

- Ha nem beszélgettetek még, akkor kezdj el most onlinen.

- Ha már egy kicsit beszélgettetek, akkor hivd el valahova (pl sétálni a parkban).

Aztán ha úgy érzed, hogy jól érzi magát, akkor ott elmondod őszintén ...

2020. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ja és neked kell lépned, ő nem fogja megtenni.
2020. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene neki kitalálnia, hogy most épp van kedved hozzá?

Elmondod neki, hogy mi va és kész. Állítólag már egyenjogúság van.

2020. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha akarsz valamit, akkor őszintének kell lenned, ha már egyszer visszautasítottad, akkor nagyon kevéssé valószínű, hogy venné a célozgatást. Legfeljebb összezavarnád vele.
2020. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig nincs más út, mint az őszinteség. Elmondod, hogy akkor nagyot hibáztál, könnyelműen döntöttél, és hogy nagyon megbántad a dolgot, szeretnél egy esélyt. Ami a legfontosabb: elmondod és érezteted, hogy ez a srác nem azért kell neked, mert ha nincs ló, jó a szamár is. Egyébként meg senki sem gondolatolvasó, célozgatással és szempillarebegtetéssel semmire sem mész. Ő valószínűleg nem lépne erre semmit, hiszen nem akarna még egyszer súlyosan megsérülni. A legtöbb, amit tehetsz, hogy őszintén elmondasz neki mindent, aztán vagy lebontja a falait, vagy nem.
2020. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
6 Felesleges ilyen tanácsot adni, értelmes ember nem kezd az illetővel ilyen után többet.Majd talál egy vagy több madarat, akivel ugyan ezt előtudja adni.
2020. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!