Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az, hogy életünkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy életünkben csak egyszer leszünk szerelmessek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, oda vagyok érte, de nem érzem azt mint az első nagy szerelmem iránt! Elhagytam mert jobbat érdemel, azt a szerelmet amit én anno az iránt éreztem akibe elsőnek igazán szerelmes voltam! Napi szinten beszélünk, barátok maradtunk, programokat csinálunk, lehet később alakúl ki? Imádom Őt!

F 34



2020. aug. 17. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Buta vagy, hogy ilyen aktívan tartod a kapcsolatot az első nagy szerelmeddel. Amíg őt nem engeded el, újnak nem lesz helye.

2020. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mikor volt az első szerelmed, de nyilván nem ugyanazt érzed 16 évesen, mint 34 évesen, teljesen felesleges egy emlékképet kergetni.
2020. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden párunkat másképp és másért szeretjük. Nem biztos, hogy jó, hogy azt az igazi, rózsaszín ködös szerelmet kergeted, mert az valahol gyereki és naiv. Egy érett kapcsolatban a szeretet is más, érett. Ha imádod a csajt, akkor hülye vagy, hogy elengeded.
2020. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem az első szerelmemmel tartom a kapcsolatot! Hanem akivel most lett vége fél éve az óta szinte napi szinten!


Köszönöm a válaszokat!

Az első nagy szerelmem 25 évesen volt!

2020. aug. 17. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenkinek jövünk be egyformán, mint ahogy nekünk se mindenki jön be. A szerelemnek is vannak fokozatai, csak Evolúció nagymester intézte úgy, hogy amelyik szerelem éppen tart, azt látjuk a legnagyobbnak, legszebbek, legidőtállóbbnak.
2020. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az összes esetben más volt amit szerelemnek éreztem. Mindig kicsit más. Másképp lettem szerelmes, vagy hogyan is mondjam.
2020. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden szerelem más.
2020. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Nincs nagy ő. Van a szexuális vonzalom, a kémia. Meg van amikor megismersz valakit, és rájössz, hogy tele van olyan tulajdonságokkal, amelyeket szeretsz, és hosszú távon is ilyen embert szeretnél magad mellett. Ez az igazi, tartós szerelem. A kémia elmúlik. Pedig az emberek hajlamosak a szexuális vonzalmat misztifikálni. Van egy ideálod, vonzódsz valakihez, és akkor elképzeled, hogy ő pont olyan, mint amilyen tulajdonságokkal elképzelted a tökéletes férfit.. Aztán amikor megismered, kiderül, hogy dehogy is olyan. Sokan ebbe a hibába esnek, ezért is van annyi válás.

Az lenne a jó, ha megismersz valakit, együtt vagytok, és egyre inkább látod, hogy rá van szükséged. Ilyet keress. Az első szerelem persze emlékezetes, de eltúlzott.

2020. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
8: szerintem a legtöbb embernek nincs ideálja. Mármint pl. nekem férfiként tetszik a barna haj egy nőn, az nem jelenti azt, hogy "kiesett" az olyan nő, aki szőke.
2020. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez az őrült, buta szerelem túlértéktelt, nem lehet rá építeni életet.. Az elsődnek is vége lett.


Részemről pl remélem is, hogy még egyszer nem tesz tönkre. Én 1x éreztem AZT az agyam eldobom fajtát.. Nem láttam tisztán. 2 évig szenvedtem, én ebből soha többet nem kérek, köszönöm. Nekem jó lenne a kémia+ jó társ a tulajdonságai miatt, nem hajkurászok idióta rózsaszínhabosbabos tündérmeséket, pláne nem építem az életemet illúziókra.

2020. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!