Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van aki összejött a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki összejött a volt tanárával/tanárnőjével? Mikor kezdődött a szerelmi viszonyotok, hogyan közeledtetek egymáshoz? Azóta még együtt vagytok? Vannak gyerekeitek?

Figyelt kérdés

Érdekel van-e olyan aki összejött a saját tanárával/tanárnőjével vagy tanítványával. Hogyan kezdődött, ki kezdeményezett? Érettségi/ballagás után jöttetek össze vagy titokban tartottátok a kapcsolatotokat még iskola alatt? Esetleg le is feküdtetek egymással? Volt szex? Vannak gyereke(i)tek?

Leírnátok részletesen annak a történetét hogyan szerettetek egymásba, és adtátok egymás tudatára? Meg hogy mennyi idősek voltatok akkor és most, és a nemeteket.



2020. aug. 23. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen... Ha rám írsz elmesélem szívesen, de a sok emberre aki "jujj ez beteg" nem vagyok kíváncsi
2020. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
A lúzer tanárbácsi betalálta a volt diákját.
2020. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Miert lenne luzer? Mer bejon a 30 as tanarbacsinak a 18 es csaj es le is akasztja a falrol? Nem luzerseg.
2020. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez engem is nagyon érdekelne, jöhetne privibe is :)


22L

2020. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ömlenek a sztorik 38/f

Én csak annyit tudok írni hogy sok tanárnő tetszett nekem sulis koromba, de egyikre se mentem rá. Még inkább úgy tettem hogy észre se vegyék hogy tetszenek. Félős kis pöcs voltam

2021. máj. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 évig randizgattam az egyik volt egyetemi tanárommal. Az elején (első 3 hónap) nagyon jól titkolta, hogy van barátnője, lefeküdtünk, utána megszakadt a kapcsolatunk. Szerettem volna, hogy együtt legyünk, de ő nem.


Rá fél évre, szakítottak, mi megint elkezdtünk randizni. Rájöttem, hogy milyen ember, és emiatt már nem akartam kapcsolatot, de ő igen és megbánta, hogy hogy viselkedett velem. Ez így ment 2 éven keresztül. Randiztunk 3 hónapot, utána tartottunk 3 hónap szünetet, amíg meguntam, és megmondtam neki, hogy ebből én nem kérek többet, mert komoly ember. Folyton hazudozott, és mellettem más lányokkal is próbálkozott.

2022. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó,huh,hogy ez mekkora egy szemétláda.

És egyetemi tanár,klassz.

2022. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!