Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szó sincs róla hogy szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó sincs róla hogy szerencsés vagyok mert nem volt még nőm 27 évesen, de legalább nyugtathatom magam azzal ,hogy akinek nincs semmije annak nincs mit elvesztenie?

Figyelt kérdés
Tehát bármi amit megszerzünk csak egy ideig lesz a miénk
2020. szept. 9. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Igazad van
Hülye vagy
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Én szívesen kihagytam volna a kapcsolataimat, persze már utólag könnyű.

Ha nem lettek volna, vágyakoznék rá, hogy de jó lehet. Hát nem volt az.

2020. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én mint így kívülálló a kapcsolatokból azt látom ,hogy mindenki imád bele menni ,de utál kijönni belőle nem lenne egyszerűbb ha csak összejönne a kapcsolat és elszállna ha vége?
2020. szept. 9. 16:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Az által, hogy nincs senkid, sokat vesztettél mégis.
2020. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt sajnálom , hogy nincs ki aki látná , hogy én is tudok szeretni
2020. szept. 9. 17:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Az egyedüllétnek is van sok előnye. Nem kell alkalmazkodnod senkihez, szabadon élhetsz a hobbidnak, nem kell bűntudatot érezned semmi miatt, szabad vagy, tele lehetőségekkel.


A kapcsolat is jó, csak más miatt.

2020. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja én is ezt mondom 5 ös csak én mindenhol azt látom hogy a kapcsolatot ajnározzák és úgy van beállítva, mintha kimaradnék valamiből pedig én is élem az életem akkor miért maradna ki valami?
2020. szept. 9. 17:10
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

#6 mert ki is maradsz. De azok is. Akik sokat vannak kapcsolatban.


Már csak az a kérdés, hogy vajon te élsz-e a lehetőségeiddel. Mert szerintem ha élnél, akkor ezt a kérdést nem írtad volna ki ide. Cáfolj rá. :)

2020. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudod 7 es én mindig azt hittem, hogy gyüjtöm a boldogságot és mindent akkorra amikor majd lesz kapcsolatom , de ez a pillanat nem jött el ,ezért áttértem arra ,hogy inkább én teszem magam boldoggá, ahogy sok motivációs videóban hallottam mint hogy valaki más tegyen boldoggá úgyhogy próbalok rádcáfolni:)
2020. szept. 9. 17:25
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Van előnye ha egyedül maradsz.

Csak egyedül fogsz szenvedni és egyedül fogsz meghalni.


Nem kell senkit eltemetned és téged sem veszít el senki.

2020. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen de a halálba amúgy is mindenki egyedül megy
2020. szept. 9. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!