Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenképpen hátrány az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen hátrány az ha még nem volt részem igazi szerelemben? 23/F

Figyelt kérdés

Nem akadtam össze eddig olyan lánnyal aki meg akart volna ismerni, és kölcsönösen tetszettünk volna egymásnak.

Kezdem azt érzeni hogy gond velem amiért nem voltam még szerelmes. Már jó lenne megtapasztalni.


2020. szept. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az ismeretségi köröd, kérdező? Hány különböző emberrel szoktál naponta - akár rövidebben, akár hosszabban - beszélgetni? Mármint olyannal, aki nem családtagod / rokonod persze.
2020. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

0

:(

2020. szept. 9. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek emojiul. Esetleg normál magyar nyelven is meg tudnád fogalmazni?
2020. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nulla akart lenni, meg egy szomorú fej.


Sajnos nem szoktam beszélgetni senkivel sem, mert béna vagyok az egész ismerkedésben.

2020. szept. 9. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen "ismerkedésben"? Én hétköznapi normál, szóbeli interakcióról beszélek. Átlag könnyed szóváltásról két, egymást felületesen ismerő ember között. Te valami bunkerban élsz, a világtól elzárva, mint Kaspar Hauser?
2020. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, van akinek egy életen át sem sikerül.



37/F

2020. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!