Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tini szerelem miben különbözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini szerelem miben különbözik a felnőtt szerelemtől?

Figyelt kérdés

Nekem tinikoromban nem volt barátnőm. Felnőttként másabb érzés szerelmesnek lenni?

Én úgy gondolom ugyan az az érzés lehet. Esetleg annyiban más hogy az ember érettebb, és nem dől be mindennek, meg több gond van már felnőttként az ember életében, ezért nem olyan felhőtlen minden egy kapcsolatban.


2020. szept. 18. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tini szerelem a mézesmázos amcsi-romcsi filmes rózsaszín köd.

A felnőtt szerelem racionális, érett.

2020. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem érzelmi "alapja" ugyanaz, ugyanúgy el tud borítani a rózaszín köd, de már van egy felnőtt, érett filter a szemüveg előtt. A szerelem minden életkorban varázslatos érzés - ha viszonozzák.
2020. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önismeret és érettség a különbség.
2020. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 21 éves koromban lett először kapcsolatom,de még azt is tini szerelemnek mondanám mivel egyáltalán nem volt semmiféle elvárásom csak annyi, hogy szeressen aztán idővel kiderült, hogy egyáltalán nem illünk össze.. inkább a szerelembe voltam szerelmes, hogy végre átélhetem és megtapasztalhatom.
2020. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen is ugyanolyan szerelmes tudok lenni mint tinikoromban voltam. Rózsaszín köd, megőrülés, stb... :)
2021. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!