Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek azt a bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek azt a bizonyos rózsaszín ködöt?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, mindkettőnknek az első. Előzetesen elég rossz véleménnyel voltam kívülállóként a kapcsolatokról, és más miatt is aggódással járt, mikor összejöttünk. Én nagyon akartam a dolgot, de mégis volt mellette aggódás is. De érzem, hogy tökéletes nekem, nem kell más.

Egyre jobban szeretem őt, imádom, ahogy elmélyül a dolog. Úgy gondolom, nagyon jól működik. Igazából egyre jobb ahogy mindinkább jobban megismerem.

De nem tapasztalom azt a bizonyos rózsaszín ködöt. Nem érzek olyan eszeveszett rajongást, elvakultságot és fellángolást. És kicsit ez zavar, mert mindenki azt mondja, hogy ilyen a szerelem.

Nektek volt már ilyen?


én 18, ő 19



2020. szept. 20. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Utoljára 15 évesen. A felnőtt szerelem nem erről szól.

Bár ha első, az kicsit fura, de nem kerítenék nagy feneket a dolognak a helyedben, hiszen már nem vagytok kiskamaszok. A lényeg, hogy szereted.

2020. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Éreztem, sőt. Időnként most, 22 év után is beleremegek, ha csak hozzámér és van, hogy csak nézem őt a gyerekekkel játszani vagy mesét olvasni és bőgök, annyira szeretem.
2020. szept. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

A rózsaszín köd az az, amikor nem látod a másik rossz tulajdonságait, vagy sokkal enyhébbnek látod és felmented, hogy "jaj, ez nem is olyan vészes" meg, hogy "ő nem olyan, akkor csak úgy volt, hogy.." es jön a magyarázkodás magad előtt is. Lehet, hogy nem tudsz róla, de az írásodból látszik, hogy így érzel. A pasik amúgy sem jók (nagy altalánosságban, nem nindenkire igaz) az érzelmeik felismerésében, megélésében. De ez nem baj. Rajongsz is érte, csak ez nem úgy néz ki, ahogy gondolod.


Amúgy én csak akkor éltem meg ilyen "gyomorban pillangók" érzést, amikor nem szexeltem egy csomó ideig és valaki beindított szexuálisan. Eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy az nem szerelem, puszta testi vágy.

2020. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Imádod?Nah,ez a rózsaszín köd.Amikor ilyen tulzásokba esel,és nem veszed észre azokat az apróságokat,vagy akár jelentős dolgokat,amiket majd később igen.

Vagy nem tartod annyira fontosnak most.


Ezt azért tartom lényegesnek,mert nem egyformán éljük ezt meg.


Tehát van,aki látja a gondokat,de a felnagyított előnyökhöz képest nem tartja fontosnak őket.


És van,aki még csk észre sem veszi.


Idővel ezek a pozitívumok megszokottá válnak,és jelentőségük ezáltal csökkenni kezd,szemben a hátrányokkal,amik egyre nyilvánvalóvá,és érzékelhetővé vállnak.


Tudod e kezelni ezeket,vagy nem.

Ez a kérdés.

2020. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Én már éreztem, többször is életemben. Tényleg nagyon jó érzés, bár néha csalóka, hiszen megváltozhatnak az ember érzései menet közben is, és akkor meg bámul, hogy ki ez az ember mellette.

Szóval nem feltétlenül baj, ha nincs ez a felfokozott állapot.

Bár azt is hozzátenném, hogy könnyen lehet az is a te esetedben, hogy az illető nem megfelelő neked, persze az elején az újdonság iránt vágy hajtja a dolgokat, aztán meg kifullad ez az egész (ilyen is volt nekem). Esetleg jön más, akivel meg beindul a fellángolás.

Az idő eldönti szerintem, az ember mindig érzi mélyen, hogy van-e keresnivalója a másik mellet, vagy sem.

2020. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Amikor egy nő elmegy mellettem, állandóan s még néha látom is...hüle kölni-felhő:DDD
2020. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!