Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden ismerősömnek szerencsét hozok? Egyből találnak maguknak párt.

Figyelt kérdés
2 év alatt 5 ismerősöm találta meg a párját... Ami teljesen jó, örülök neki, de: Az összesnek vagy nemvolt még párkapcsolata, vagy x éve volt utoljára, vagy csak egy éjszakásokra ment. Az összes úgy indult, hogy valami közös programra jártunk minden ismerősömmel ketten, legyen az tánc, edzés, munka, vagy akármi. Csináltuk ezeket, és az ismerőseimnek mindig úgy alakult, hogy összekerültek, megismerkedtek egy odajáró lánnyal, majd meglett az összhang, és össze is jöttek... Én meg egyedül maradtam. Most legutoljára meg: Egy jó haverom, 3 éve szakított a barátnőjével, és nem akart több kapcsolatot. 1 hete elhatározta, hogy elmegyünk csajozni, segít nekem hosszútávra lányt találni. Erre pár napja nem összejött egy csajjal, akivel együtt ismerkedtünk meg?!... Hát mi a fsz, de komolyan? Mi vagyok én, valami szerencsehozó isten? Mindenki másnak sikere lesz ilyen téren a környezetembe, csak magamnak nem... smh.. De tényleg, mi lehet az oka ennek? Megint én maradtam egyedül...

2020. szept. 20. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívan nézve: Tényleg szerencsét hozol másoknak.


Negatívan nézve: Meglátnak titeket együtt és "na, ehhez képest, még ő is jó" elven inkább ismerkednek azzal akivel vagy.


Na jó, ez utóbbi rosszindulatú, szóval legyen inkább az első.

2020. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Leszel az ismerősöm?😁
2020. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1, Igen erre én is gondoltam sajnos. :'D Valószínűleg ez játszik nagy szerepet a dologban, nem pedig a 2.


#2. Leszek, de ha te is összejössz valakivel, akkor már 50-50% lesz. :D

2020. szept. 20. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehetnénk ismerősök, de nem azért, amiért elsőre gondolod. :D Én nem is akarok ismerkedni, csak barátokat, haverokat szeretnék, akikkel eljárkálnék valahova. Volt egy barátnőm, aki mindenáron kapcsolatot akart, és úgy akartam rávenni, hogy jöjjön velem ide-oda, hogy mondogattam neki, hogy ott tud ismerkedni. Végül sose jött sehova... Pedig én szívesen lennék Cupido, vagy kerítő, vagy csak harmadik kerék is, ha ettől a másiknak jobb. :D
2020. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4

Szóval akkor te szeretnél lenni a kérdező szárnysegédje? :D

2020. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan. :D
2020. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LazyJones ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen pár évig, eléggé megzuhantam miatta. Aztán elkezdtem inkább örülni annak, hogy segíteni tudtam azoknak a nőknek, akik amúgy szerintem megérdemeltek volna egy normális kapcsolatot, úgyhogy azóta boldog emberek vesznek körbe, az meg nekem is jó:)
2020. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyi pozitív energiát árasztasz, ami feltölti a másikat, és ezáltal vonzóbbnak tűnik az ellenkező nem szemében. Az is lehet, hogy nyitottabban és felszabadultabban kommunikál, mert így hatsz az emberekre. Tényleg érdekes, mi lehet a jelenség mögött.

Nagyon szingli vagyok egy ideje, bár most időm se volna normális kapcsolatra - viszont ha jövőre több levegőhöz jutok, szívesen keresnélek kutatási céllal. :)

2020. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Muszáj volt kiemelnem a kérdést, mert képzeljétek, azóta volt egy kemény 2 hetes kapcsolatom. Végre elhittem, hogy megtört az átok... Viszont a kezdeti fellángolás egymás iránt hamar abbamaradt, mert nem nagyon voltunk egy hullámhosszon, így véget vetettünk a dolognak pár napja. Ma pedig a lány bejelentette, hogy összejött az egyik haverommal(aki mindig ott volt a társaságba, mikor a lányt elhívtam valahova, és nagyon jól egymásra találtak). És köszönik szépen, olyan mintha 1 éve együtt lennének, annyira meglett nekik az összhang. Aztán lehet hamar szétmennek ők is, de ezt most elég erősen kétlem...


Na de vissza a témához, ez megint mi? De tényleg, erre mennyi esély volt? Összejöttem egy lánnyal, hogy aztán összejöjjön a haverommal... Hát mi a fsz, de tényleg? Ez így már kb. a nevetséges kategória, ami történik velem, már konkrét szarul érzem magam... Lassan megérné nyitni erre egy vállalkozást, annyira abszurd ez az egész ami velem történik. Elátkozott lennék, vagy mi a tosz? Most komolyan, lassan minden hónapba összehozok valakinek egy kapcsolatot... Én meg mindig egyedül maradok a végén, és kezdődik minden elölről.

2020. okt. 12. 01:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szerencsét tudnál hozni? (bár mindig azt mondják: jóképű vagyok, de két érzékszervi fogyatékosságom van és egy krónikus betegségem, valahogy az egészségest választják, nem engem. Társkeresőn addig van sikerem, amíg meg nem említem hogy nem vagyok egészséges... Tehát a fotó mégiscsak jó lehet.
2020. okt. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!