Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feszültséget okoz ez a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszültséget okoz ez a kapcsolatotkban nektek is?

Figyelt kérdés
Hetente megelégszem 2-3 szexszel, de azok legyenek minimum 3 órásak előjátéktól az utójátékig, hogy valóban egymásra tudjunk hangolódni. Orális szex van naponta. Barátom sokszor szeretne egy gyors menetet, de az engem egyáltalán nem elégít ki.

2020. szept. 24. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Három óra,az nem semmi!Én sokszor annyit tudok aludni egy nap. De kinek hogy rá energiája🤪
2020. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pontosítok, mert lehet félreértitek. Nem 3 órás megállás nélküli aktust szeretnék. Nekem ott kezdődik az igazán jó szex, hogy már a konyhában evés közben megértintjük asztal alatt huncutan egymást, bókolunk a másiknak. Utána kádban egymás megmasszírozása, megmosása. Helyszínek terén mehetünk vissza a konyhába, előszobába, hálóba vagy bármilyen helyiségbe és folytatjuk egymás testének alapos kényeztetését kézzel, szájjal, játékszerekkel. Ezt követi csak a behatolás, ahol szeretem, ha legalább 6-8 pózban vagyunk. Elélvezès után simi, csók, ölelés és akár kezdhetjük előröl az egészet.
2020. szept. 24. 19:42
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen. Imádom a párom, már az boldoggá tesz, ha csak hozzámbújik és alszunk. Nem tudom elképzelni hogyan okozna feszültséget egy olyan csodálatos dolog mint a szex. Felnőtt emberként ezzel kapcsolatban is tudunk nyíltan kommunikálni feszültség nélkül.
2020. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Három órás? Mióta vagytok együtt? 1,5 órásak szoktak lenni, de három órás rendszeresen az sok lenne. Szerintem időbe sem férne bele, maximum egy lustizós hétvégén :D
2020. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Majd mikor mindketten dolgoztok meg háztartást kell vezetned örülni fogsz a heti 2szer fél órának is😁
2020. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled.

Mármint nem feltétlen kell három órásnak lennie, de a gyors menet az tényleg csak a fiúknak kielégítő.

Egy gyors menet annyit takar, hogy addig tart amíg a fiú elélvez és ott vége, a lány meg úgy marad vagy oldja meg magának.

2020. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okoz feszültséget semmi ilyesmi a kapcsolatomban, mert a párommal ugyanazt szeretjük a szexben és ugyanazt várjuk el tőle. Amit leírtál 3 órás program az alkalmanként amúgy jó, de hogy rendszeresen ennyi időt és energiát áldozzon valaki egy szexre, az nekem nem életszerű. Életünk is van, munkánk, házimunka, hobbi, beszélgetni is kéne valamikor, a gyereknevelésről már nem is beszélek, és hát az alvást is még be kéne passzintani valahova. Heti 2-3x 3 óra csak erre nagyon sok. Viszont az, hogy én így gondolom, irreleváns, a pasidnak kell veled megegyeznie, nem nekem. Márpedig a jelek szerint köztetek nincs ebben egyetértés, és ezért van a konfliktus is.
2020. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7* egyet értek.

N28

2020. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, nekem ez kicsit ilyen mesebelinek hangzik. Nőként mondom. Vagy olyan erőltetett, mesterkélt vagy hogy mondjam. Persze, én is szeretem megadni a módját, de ezt olvasni is rossz volt, ne haragudj, nem rosszindulatból mondom. Azért néha benne lehetnél egy gyors menetben is, a férfiak szeretik. Én is el szoktam kapni a férjem, mondjuk mikor otthon dolgozik épp valamin, akkor odamegyek és kezdeményezek nála egyet, igaz, hogy 10 perc az egész, de én baromira élvezem, orgazmusom nincs, de lelkileg engem is feltölt egy ilyen. És utána csinálja tovább a dolgát, de este azért meg szokta hálálni. :)
2020. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
9+ szóval legyêl kicsit rugalmasabb, beszéljétek meg, hogy időnként neked erre szükséged van, mármint a 3 órás procedúrára (bocsi, de nekem ez az, amit leírtál), cserébe időnként ő is kap egy gyorsat. Aztán a többi meg az aranyközépút. Mert ez így tényleg nem életszerű, hogy ezt amit leírtál, hetente 3szor eljátszani. Néha mehet ez, néha egy villám, aztán amúgy meg "normálisan". (értsd, egy átlag, esti vagy reggeli fél órás).. 27N
2020. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!