Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, lassan egy év után,hogy nem vagyok szerelmes bele? Nagyon sokminden kiderült, amióta idjeár uvarolni, rájöttem arra,hogy nem tudnék mellette hosszú távon meglenni,lehet hogy ő is így van ezzel. Hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés

Majd 19 év korkülönbség van köztünk,és magasságbeli problémák is, ami még az elején annyira nem is zavart, de ahogy képen is visszalátom magunkat egyáltalán, semmilyen tekintetben nem passzolunk.( Sőt mondhatni durva szóval, nevetségesnek találom magunkat).

Több ismerős is azt mondta,hogy nem illünk össze, de nem miattuk gondolom így..azonban a külső szem sokmindent elárul.

Nem a pénzéért akartam vele együtt lenni, hiszen eleve az volt a kritériumom,hogy gyekeres férfival, vagy elválttal, na meg persze alacsonyabb,vagy velem egymagas férfival nem kezdek, és ő pont ebbe a kategóriába esett, amit ponthogy kerülni akartam.

Volt valami a jellemében, az a hihetetlen jóság, az őszinteség, ami megfogott, de sajnos nincsen meg a kémia, és a vonzalom sem aminek lennie kellene. Már többször is szóvá tette,hogy alig akarok vele lenni,és ez bántja nagyon. Nem akarom besapni, vagy felesleges köröket futtatni vele, az előző nő akivel 18 évig élt,és akitől a gyerekei vannak, így is taccsra vágta. "Ekkor jöttem én, az állítólagos reménye".

Hogyan mondjam el neki tapintatosan,hogy nem akarok tovább mellette maradni?


2020. szept. 27. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elé állsz. Majd kinyitod a szádat, s szépen elmondod neki, hogy.... Amit itt leírtál.
2020. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy leírtam vagy is próbálkoztam vele, a szebbik verzió. Csak a rekaiótól félek,hogy padlóra fog kerülni emiatt. Itt amit leírtam az elmélet része..de mi lesz a gyakorlattal.
2020. szept. 27. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Alacsonyabb nalad?
2020. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egymagasak vagyunk,ő e171 én meg 170. A munkám miatt sokszor kell magassarkúba járnom,és majdnem fél fejjel magasabb vagyok olyankor nála. Lehet,hogy szemét bárcabitorló vagyok...de nem szeretem ha munkahely előtt megjelenik,és mellette sétálok az utcán..
2020. szept. 27. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatban jobb ezt minél előbb lezárni, neki is csak nehezebb lesz, és jobban fog fájni. Neked is.

Próbáld átgondolni, hogy mit tudsz mondani neki, de azt tudd, hogy nem kell megindokolni, ez nem a bíróság. Ha te úgy döntesz, hogy szakítasz, akkor szakítasz, és kész, nem kell valid indoklás, hogy elfogadja a döntésed.

Nem kell a hegyi beszéd, nem kell hazudozni, röviden és lényegre törően mondd meg, hogy te sajnos nem azt érzed, amit kéne, és nem akarod őt se áltatni, vessetek ennek véget, nem akarod így folytatni. Ennyi elég is. Utána szépen lezárod, elköszönsz, és otthagyod,hogy legyen ideje feldolgozni. Meg Ne legyen ideje győzködni és könyörögni.

2020. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi is egy magasak voltunk az exemnel és végen mondta h zavarta. Ő nem.hordott magassarkút
2020. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen, barátságos hangon,és sokatmondóan mindezek mellett lényegretörően elmagyaráztad. Hálás vagyok. Én is hasonlóra gondoltam! Szép napot mindegyikőtöknek,és köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!