Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy férfi több száz nővel lefeküdt már?

Figyelt kérdés

Nem az én életemrol van szó, hanem olvastam egy cikket, hogy egy vetélkedős műsorban kiderült, hogy Puskás Peti már 400-500 nővel lefeküdt, és a barátnője, Dallos Bogi, kiakadt rajta, és elkezdett sírni, de körülötte meg mindenki csak poénkodott ezeken...

De Dér Heni párja is legalább 100 nővel volt már.


Számomra nőként azonnal szakítás lenne, ha ilyesmi kitudódna... Nem is tudnék megbízni sem az illetőben ezek után, és egyébként is gusztustalan számomra az a felfogás, ha valakinek gyakorlatilag teljesen mindegy, ki van alatta, csak a csajozás ezerrel.

Hiába jóképű valaki, így nem tudom hogyan lehet együtt maradni.


De az is teljesen biztos, hogy ha a barátnőjéről derült volna ki, hogy 40-50 sráccal együtt volt már (ami még így egy nullával kevesebb), egyből jött volna a megbotránkozás, hogy mekkora ribi...


2020. szept. 28. 10:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

A fiatal feszes szexi csajok, akik kellően be vannak indulva az illetőre, akinek vagy szuper külseje van, vagy rendkívül magas státusza.

Nem igénytelen féllábú hajléktalanok. Ne ámítsátok magatokat. A pasik a tíz ujjukat megnyalnák azok után a csajok után, akiket ti "rbncnak" gondoltok.


Hangsúlyozom: attól hogy könnyen adják magukat a kevés kiválasztottnak, ezek a csajok igényes ápolt vonzó fiatal szexi nők.

2020. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#10, tudod, van aki moralizál, és van aki szexel...nekem az utóbbi szerep jobban bejön férfikén is, meg nőkben is...
2020. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

#12

Tudod van akinek van méltósága és van aki csak annyira tartja magát. Nekem az első szerep jön be.

2020. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavarna ha a pasi nőcsábász volt ha utána engem tisztel és szeret.
2020. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12, ennek szerintem csak számodra van köze egy ember méltóságához... az ember élete arra való, hogy a lehetőségeihez képest élvezze, nem arra, hogy sanyargassa magát.
2020. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
MESTER taníts!
2020. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogy egy férfi több száz nővel lefeküdt.
2020. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!