Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unikornis17 kérdése:

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség? (ha egyáltalán van ilyen) 20/L

Figyelt kérdés

Eddig a korombeli fiúkkal próbálkoztam (1-3 év korkülönbség), de mindig csalódás lett a vége. Most viszont megismertem egy nagyon vonzó 28 éves férfit. A személyisége, a külseje, mindene megfogott🤤. Egyenlőre sajnos nem tudom, hogy ez mennyire kölcsönös. Szerintetek sok az a 7,5-8 év ami köztünk van?

A válaszokat előre is köszönöm 😊



2020. okt. 5. 00:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen. Ha valakivel szeretitek egymást, akkor ez is a tökéletesen lényegtelen számadatok egyike.
2020. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

igen első csak itt az van hogy most ismerte meg és még ott a lila köd meg az egzisztencia...

az a baj hogy rosszul választottál amíg te magad nem veszed észre a saját hibáid mert gondolom nem csak az exeid voltak a hibásak hanem te is valamennyire mert egy kapcsolat mindig 2 emberen múlik!

működni működhetnek egy ideig utána meg már bele törődés van persze nem a te eseted a legrosszabb


az ideális kor különbség az mindig maximum 3 év mert van testi és szellemi különbségek! max még az 5 év de pl ez eltolódik minnél idősebb vagy pl egy 40 és egy 30 éves között de a 20 év minden kornál sok mert az azt jelenti hogy 20 évvel előbb megfog halni és nem fognak együtt megöregedni pl van egy 30 és egy 50 éves... na most amire a nő 50 lesz ami még mindig egy nagyon vonzó kor és a nemi igények is a toppon vannak... a férfi 70 évet nagyon ritkán él meg... de addigra már szinte segíteni kell neki mindenben... vagy meghal... a nő meg egyedül marad még legalább 25-30 évet... ez sem jó szerintem... sőt 55 éves korára találni is fog valakit akivel le éli a maradékot.... -_-" nagyon sok példát láttam erre...


valószínűleg veled volt a gond mert rossz srácokat választottál ez sincs másképp most ezzel az idősebbel

2020. okt. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez még pont jó,szüleim között 8 év van,sok sikert és élved az életet.
2020. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
29 vagyok, szerintem 10-15 évnek kell lennie a pasi javára, de ez csak egy vélemény. A 8 abszolút nem sok.
2020. okt. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is jó ha férfi kb 15 évvel idősebb. Általában a nők a velük egykorú pasikat hülyének nézik és az nem jó az egész kapcsolatnak. 10-15 év korkülönbség esetén már nincs ez.
2020. okt. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Én meg pont azt látom, hogy pont a jóval idősebb pasikat veszik hülyére a nők. Volt pár kapuzárási pánikos 40-es ismerősöm, akit meghülyített egy 20-on éves lány, aztán jól lehúzta anyagilag, kihasználta a pasit, aki próbálta a pénzével megtartani a csajt, és még ő kapart utána, mikor a csaj dobta. 8-10 év még nem ez a kategória, de 15+ év sokszor erről szól.
2020. okt. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Nincs fix ideális, teljesen emberfüggő az egész. De, ha körülnézek a környezetemben, akkor a legtartósabb, legjobb kapcsolatok azok, ahol a nő javára van 1-2 év.
2020. okt. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Próbálkozni kell, mert bejöhet. Sok sikert.
2020. okt. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem létezik ideális korkülönbség.

Ez relatív. Mindenkinél más. Sok mindentől függ. Nekem meg főleg belefér még a 10+ év is, mivel férjem 13 évvel idősebb nálam. Nekem nem okoz gondot.

2020. okt. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

+2-3 év a férfi javára. Csalódtam is, be is jött, végül akivel le szeretném élni az életem másfél évvel idősebb nálam.

Szerinted a +8 év garancia? Volt egy ilyen férfi aki érdeklődött (pont 20 éves voltam), de barátnője volt, nem lépett (mármint nem szakított), nem történt semmi köztünk, komolytalan volt az egész.

2020. okt. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!