Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok szerelmes lenni.!!!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni.!!! Hogy verjem ki a fejemből? megfogja keseriteni az életem megint.. Egész nap igyekszem rá sem nézni, Ma találkozott a tekintetünk, aztán kirázott a hideg, utána meg éreztem valami furcsát, a mellkasomban.

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem az emberi lét egyik legszebb ajándéka, ami ritkán jön el, és ha érkezik, akkor érdemes nyitottnak lenni rá, mert olyan tapasztalatokkal lehetsz gazdagabb, amikért érdemes élni.
2020. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon szépen leirtad 1es, de a kérdező vélhetően viszonzatlan szerelemre gondolt
2020. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megparancsolni, hogy ne legyél szerelmes, ha már egyszer elkezdődik.
2020. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves kettes!


Talán úgy van, viszont nem derült ki egyértelműen, és én hiszek a hódításban. :)

2020. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy tudatos döntés. Csak ismételd el magadban minden nap mik a hátrányai, és mennyire rosszul járnál. Keresd az illető hibáit. Fogsz találni egy csokorral elég gyorsan!
2020. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Voltam már szerelmes... egyszer, nagyon nagyon, jó vége nem lett, akkor volt egy megérzésem hogy szétfogszedni.. lelkileg darabokra, és úgy is lett.

Most nincs ilyen érzésem, nem tudom megfogalmazni mit érzek.

2020. okt. 5. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod előre, h csalódni fogsz e, pozitivan állj hozzá aztán a többi kialakul.mi van ha a korábbi sérelmeid miatt elszalasztod az esélyed az igazira? ne gondold túl a dogokat csak éld át
2020. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor bontsuk ezt ki.


Úgynevezett reflektív kapcsolat nélkül nincs fejlődés.


Tehát minden partnerkapcsolat, illetve emberi kapcsolat bizonyos mértékben a viselkedésünk visszatükröződése.Persze nem tökéletes tükör, de legtöbbször tökéletesebb, mint amit magunkról tudunk a helyzet nélkül, hisz az arra adott reakcióink mutatják meg, hogy kik is vagyunk valójában, milyen területei vannak a személyiségünknek, amiknek nem voltunk/vagyunk tudatában, ahol érdemes fejlődni, rávilágítanak minden egyes gyermekkori elakadásunkra.


Ebből a nézőpontból vizsgálva minden szerelmi kapcsolat óriási lehetőség az egészséges személyiség kialakítására, ahol a szeretet áramlása, annak fogadásának, és adásának készsége -amennyiben ez gyermekkorban megakadt- elsajátítható, és következésképpen az ember megérik egy minőségi szeretet kapcsolat megélésére, és ki is tudja alakítani azt.


A kulcs a tudatosság, és az arra való készség, hogy felismerjük ami van.

2020. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7.


Na igen, és ez az amiért a szerelem az egyszerű lelkivilágú emberek drogja. "Ne gondold túl" - na ja, van akiknek ez csak így megy.

2020. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Edricus.


Mikor először voltam szerelmes, nagyon rágörcsöltem minden pillanatára, vajon jól csinálom,jó h ezt mondtam,tettem, kicsit olyan voltam mint egy pincsikutya igy utólag belegondolva, szinte rajongásig szerettem és azt akartam h minden tökéletes legyen, pont ezzel szúrtam el a dolgokat, azóta hidegebb fejjel fogom fel az egészet, bele teszek mindent a kapcsolatomba ne értsd félre, de nem agyalom túl, nem irreálisan nézek a másikra azért mert "Ő" az, észreveszem a hibáit,ahogy a sajátomat is és igy fogadjuk el egymást

2020. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!