Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szép, igazi szerelmi története...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, igazi szerelmi történeteket mesél valaki?

Figyelt kérdés

Olyan szívesen olvasnék ilyeneket:)


Akár olyat is, hogy hosszú évek, vagy évtizedek után jöttek össze.


Aki tud ilyenről, ne tartsa magában! :)


Köszönöm!



2020. okt. 6. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Nicknevemből ki lehet találni, hogy kb mennyi leszek. Amúgy nemsoká' töltöm a negyvenkettőt. :)

Szóval kb. 21 évvel ezelőtt, ilyen közös céges/baráti körös házibuli. Leányzó 3 évvel fiatalabb. Csillogó tekintet, megy a zene, nagyon jó a hangulat...

21 év párkapcsolat, Abból már bőven több idő házasságban, kis gyerkőc...


És akkor jön a kötelező meme. Igen, én vagyok az a srác aki a háttérben táncol. 😅


Komolyan: Nekem is tetszett a leányzó, de nem nekem szólt az a csillogó tekintet és örülük, hogy a LEGJOBB BARÁTOMmal jött össze a lány és azóta is tart töretlenül a dolog. Tök aranyosak amúgy is ketten, most már hárman, ugye. 😊

2020. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Egyszer volt hol nem volt, volt egy csinos, kedves lány meg egy helyes, szerény fiú, randizgattak, tervezgették a közös jövőt.

Aztán egyszer a lány a barátnőivel elment bulizni, ahol jól lekúrta meg megszopatta a falu alfahímje.

Jó éjszakát, gyerekek!

2020. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Megismertem a feleségemet, elvettem feleségül. A legnagyobb boldogságunk kellős közepén meghalt egy balesetben fiatalon. Azóta eltelt 10 év, nincs senkim, nem is kell. Nekem ő volt az Igazi, senki más nem érdekel. Rengeteg jelentkező volna, kár, hogy a lába nyomába sem léphetnek. Ilyen is van, nem kell hozzá filmet nézni.
2020. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát, nem dobtátok fel a napom :(


Sajnálom mindenkiét! :( :(

2020. okt. 6. 15:42
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem a régi nagy szerelmem -akivel amúgy nem sikerült összejönnöm, de elfelejtenem se 10+ év alatt- egy volt osztálytársammal van most együtt...kész szappanopera, nem? :D


Amúgy a lány aranyos, tavaly vált el tudtommal..kíváncsi vagyok, mekkora a szerelem náluk.. 😅

2020. okt. 6. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimis szerelem volt a miénk, az az igazi, ezer fokon égő szerelem, de főiskola, egyetem miatt messzire kerültünk egymástól, és egy kicsit az is benne volt a szakításunkban, hogy még élni akartunk. Egy-két évig még tartottuk a kapcsolatot, de aztán elhalt a dolog. Mindketten megházasodtunk, gyerek egyikünknél sem született különböző okokból. Pár éve teljesen véletlenül futottunk össze, Pesten a karácsonyi vásáron, mindketten csak a másik döbbent arcát láttuk... beszélgettünk sokat aznap, utána rengeteget kommunikáltunk telefonon, írásban is, én akkor már elváltam, neki folyamatban volt a válás. A szilvesztert már együtt töltöttük, és azóta is együtt vagyunk, házasodni nem akarunk, de ennél boldogabb még sosem voltam :)
2020. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt osztálytársamnak (most 31 éves) van nagyon szép élete. Már a gimis gólyatáborba úgy jött, hogy fél éve van fiúja, 5 évvel idősebb, mint ő. A gimi alatt végig jártak, a lány kolis volt, a srác már dolgozott közben rendőrként. 24 éves volt a lány, amikor összeházasodtak, tavaly megszületett a közös gyerekük is. Immár 18 éve vannak együtt

Azért ez nagy szó ilyen fiatalon :)

2020. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem gimiben 16 évesen jött össze az egyik osztálytársával, amikor egyetemre mentek össze is költöztek, azóta eltelt 9 év, idén volt az esküvőjük. Lehet, hogy egyszerű, meg nincs benne bonyodalom, de attól szép és boldog történet.
2020. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6-os, gratulálok!! ^^


Köszönöm, 7-es, 8-as! :)

2020. okt. 6. 18:13
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

3-as

Részvétem.

El sem tudom képzelni hogy hogyan lehet feldolgozni.

Nagyon sajnálom.

2020. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!