Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyet tett velem, többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet tett velem, többet nem fog az életemben szerepni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel elég régóta szerelmesek voltunk egymásba de mindig se veled se nélküled működött az egész. Legutóbb én dobtam őt mert nagyon sokat veszekedtünk de az érzelmeim nem halványultak és neki sem ezért elkezdtünk beszélgetni. Minden rendben volt, 1 hétig rózsaszín köd egyebek majd egyszer csak időt kért, és 1 nap gondolkodás után üzenetben leírta hogy itt a vége. Én elmentem hozzá hogy legalább mondja a szemembe hogyha tényleg nem akar sohatöbbé látni de én csak sírtam meg kiabáltam ő meg állt fapofával és azt hajtogatta hogy ő az isten és élvezi hogy bánthat.

Az a baj hogy még mindig reménykedek hogy ír, belül nagyon nem akarom elengedni. Szerintetek írni fog még valaha vagy azért hogy bántson vagy valami pozitívabb kimenetelű dolog miatt?



2020. okt. 9. 05:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig furcsa az értetlenkedés ezekben a helyzetekben.


A fiúd annyiban viselkedett rosszul, hogy egyik percről a másikra dobott, ami téged jó hogy sokkolt, de egyébként, nem szeret már téged és nem is bántani akart, csak azt, hogy ezt értsd meg.


Ha nem ez van, akkor meg tényleg lúzer vagy csak troll. Akkor se nagyon érdemes vele foglalkozni.

2020. okt. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a nők mindig a pszihopatákba szerelmesek...
2020. okt. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te dobtad. Visszaadta. Jogában áll. Neked is elfogadni.
2020. okt. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1: de bántani akart és kijelentette hogy élvezi is.

#3: szóval azt akarod nekem mondani, hogy ha valakit dobsz és aztán csak nem múlnak az érzések és vissza is szerzed az illetőt akkor tartozik neked egy szakítással?

Ő sokkal többször szakított velem, én csak most az egyszer szóval ő is felfoghatta volna akkor így nem? De vele nem lehet csinálni mert annyira bántja az egóját hogy képes a saját boldogsága útjába állni miatta.

2020. okt. 9. 06:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ennyiszer szakítotok egymással mert képtelenek vagytok elviselni egymást, miért kell eröltetni? Csak az idegeid teszed tönkre.
2020. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"#1: de bántani akart és kijelentette hogy élvezi is.":


De te ezt élvezed, tetszik? Az ilyet hagyni kellene, vagy ha ez neked bejön, akkor pszichológusra lenne szükséged.

2020. okt. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam hagyni mert olyan dolog állt az utunkba ami csak az ő fejébe létezik. Ezért gondoltam idővel megoldódik a probléma és én is próbáltam ezen segíteni.
2020. okt. 9. 07:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes dolog ez a heti 8 szakítás. Örülj neki, hogy végre sikerül kizárnod az életedből ezt a fickót.
2020. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Nyomorék idióta vagy, megérdemelted.

Legközelebb majd átgondolod, hogy kivel kavarsz.

Ja, lóf-szt, nem fogod átgondolni legközelebb se :DD

2020. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Oo tipikus narci pasi de o pegalabb tisztaban is van vele, menekulj el innen nem lesz jobb ez
2020. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!