Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy középkorú férfi fiatal lánnyal jár?

Figyelt kérdés

Én ezt annyira szánalmasnak tartom.


Nagyon sokszor látom az utcán: 40-45 éves kopaszodó, de jól öltözött férfi kézen fogva jár egy 18-25 éves fiatal lánnyal...


Szerintetek ez nem gáz? szerintem nagyon. Legtöbbször csak a pénzre hajt a lány, és ha nem lenne pénze, biztos nem lenne azzal a férfival!


2020. okt. 10. 10:53
A kérdező szavazást indított:
A szituáció gáz
A szituáció nem gáz
34 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Te is olyan 30 éves szűz pasi vagy akinek a férfi többlet, meg az ilyen 40 éves csókák miatt nem jutott nő?
2020. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen, biztosan nem lenne vele együtt. Te is csak az orrodig látsz, ahol nincs pénze a faszinak, azokat az eseteket meg elegánsan figyelmen kívül hagyod.
2020. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hellmano ***** válasza:
39%
Örülj neki legalább, ha eléred a 40-et lesz nőd :D
2020. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes, én nem is emlkészem, mikor láttam ilyesmit.
2020. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem a saját életeddel foglalkozol inkább?
2020. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
3 Dehogy lesz neki. 140 éves is lehetne, az ilyeneknek nem a koruk miatt nincs nője.
2020. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én boldog párkapcsolatban élek már 5 éve.
2020. okt. 10. 11:35
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
7 Akkor milyen indíttatásból foglalkoztat a kérdés? Megkárosítanak téged az ilyen parok?
2020. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Életemben egy ilyen párt láttam. A vén róka talpig arany fukszokban parádézott, a miniszoknyás, toppos kis punci vígan suhant mellette kézenfogva kifosztani a boltot.

Vélemény? Nekem nem volt irigylésre méltó a szitu. A vén papi valószínűleg örült, mint majom a farkának, hogy sok pénzért cserébe a farkára húzhatja a kis pinát. Én inkább megalázónak tartom, mint jónak, de neki ennyi is elég ezek szerint.

A csaj meg eladta a testét a sok holmiért, amit megvetet a pasassal a jó szopásért cserébe. Ez sem irigylésre méltó, inkább undorító számomra. Jó gyomor kell hozzá.

2020. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan ezért felesleges foglalkozni ilyenekkel, ez valamiféle érdekkapcsolat, még ha nem is kifejezetten (látható módon) pénz, vagy gazdagság áll a háttérben, akkor is. A pasi fél az öregedéstől, "ő még fiatal, képes ilyen fiatal lányokat is meghódítani" érzésért teszi, a nő meg vagy anyagiak miatt, vagy nem tudom mi miatt, biztos vannak olyan esetek is, amikor tényleg szerelem van a háttérben, de ez a ritkább.
2020. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!