Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a veleményetek, inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a veleményetek, inkább legyek rámenős, vagy inkább maradjak a háttérben?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm, akit nagyon sokra tartok. Ha lenne rá mód, teketóriázás nélkül elhívnám randizni és meghódítanám. De sajnos úgy áll, hogy az illető hölgy távkapcsolatban van egy külföldön élő, de magyar származású figurával. Nos, ez a távkapcsolat immár 2 éve tart. A hölgy azt mondja, a párja ideális számára, és ha már nem lesznek távkapcsolatban, boldogok lesznek együtt. Minden tekintetben nagyon hűséges a pasihoz. Én a krapekot nem ismerem, de elmondás alapján normális figura, olyan romantikus, szintén hűséges típus. Egyelőre nincs neki nagy vagyona, mégis szenvedélye a pénzügyek. Befektetések, részvényekkel való kereskedés. Ezzel mindent leírtam, amit hallottam róla. De a távkapcsolat, pláne 2 év után, akkor is távkapcsolat. Ráadásul a koronamizéria miatt nem is tudnak találkozni, tehát most már 100% távkapcsolat. Élőben nem, csak online van ez a kapcsolat. A hölgy 24, de idén lesz 25. A pasija 23. Én 29 vagyok.
2020. okt. 16. 03:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem háttérben maradás...
2020. okt. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt rendkívül kevés az esély, másfelé keresd a neked való párt.
2020. okt. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd lecseng ha talalkoznak.
2020. okt. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se rondíts bele, a leírásod alapján ők így is boldogok. Valahogy sosincs jó vége, ha egy másik kapcsolat romjaira építkezel.

Akkor sem,ha az elején jónak tűnik. Eltelik pár év és kijönnek a kezdeti helyzetből adódó bizalmi kérdések.

2020. okt. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor nyert ügyed van, hajts rá! Ha nem, akkor felesleges próbálkoznod.
2020. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!